Tehotna alebo nie?

Príspevok v téme: Tehotna alebo nie?
anjelik20

Ahoj,potrebovala by som poradit.Meska mi menstruacia uz 6 dni.Robila som si test ktory vysiel negativny.Mam nafuknute brucho a zvlastny vytok ktory nezapacha je bezfarebny ale je ho velmi vela.Tiez mavam bolesti ako pred menstruaciou ale to len par minut a menstruacia nikde.Je to mozny priznak tehotenstva? Dakujem

erika7478

ahojte chcela by som sa spytat len tak nahodou mohli by sa spermie dostat cez priatelove spodne pradlo a rifle ak som na nom lezala hm??viem mozno blba otazocka ale som nejaka unavena a mam nafuknute brucho bolia ma krize zda sa mi ako by som nejak pribrala aj sa mi asi trosku zvedsili prsia a bojim sa aby som nebola tehotna.mali sme aj aj sex ale s ochranou a priatel predtym nech dostlo k ejakulacii zo mna vysiel.prosim ak niekto viete tak mi odpovedzte prosim

matulinka

Ahojte som rada, že existuje fórum ako toto.Popravde tiež mám určité pochybnosti.V poslednej dobe ma často pobolieva hlava, som unavená, precitlivená a dnes keď som sa zobudila, točil sa so mnou celý svetPotom to prešlo ale občas mám závraty počas dňa.Môžem byť tehotná?

jablonkaa

katrinka, az teraz som si precitala tvoju oponenturu. vsimni si, ze ja nepisem ze priznaky tehotentva sa objavia 6 tyzdnov od oplodnenia, ale cca 6 tyzdnov od poslednej menstruacie, to je teda 4 tyzdne od oplodnenia. len taky detail. pekny vecer.

monka

neboj lucka nestracaj nadej ja som tieš mala len slabu paličku ledva ju bolo vydno a teraz mam už skoro 2 ročneho synčeka a teraz som pravde podobne znova tehotna menštruacia mi nemeška teraz mi len skončila ale mi sme sa pokusili o babo presne na dni plodnosti je možne že aj niesom tehotnááá....a obavi nemaj ja tieš poznam aj take čo mali cele tehotenstvo menštruaciu tak držim palčeky dufam že to bude ozaj to tehotenstvo len nestracaj nadej

katrinka

Vobec to nie je tak, ako pise jablonkaa...Ja som mala priznaky tehotenstva cca za dva tyzdne, ako som otehotnela,teda priblizne v case, ked som mala dostat menzes. Citila som napatia v podbrusi, straaaasne ma boleli prsia, bola som nervozna...netusila som, ze je to tehotenstvo, lebo priznaky sa vyrazne nelisili od tych predmenstruacnych (az na tu bolest prs, ta bola fakt extremna), ale ked mi meskal menzes 10 dni, sparvila som si test a bolo to jasne..Od 4-teho tyzdna mi zacalo byt aj neuveritelne zle a uz o bolo...takze ziadnych 6 tyzdnov po oplodneni, objavi sa to prakticky hned, len si to clovek neuvedomi..

jablonkaa

hlavny rozdiel je v tom, ze pms citis pred menstruaciou a priznaky tehotenstva az par tyzdnov po jej vynechani, cca 6 tyzdnov od poslednej menstruacie.

veronce

ahojte ludkovia... strasne si zelam otehotniet, ale doteraz sa nedari... pred kazdou menstruaciou si namyslam, ze uz je to tu, lebo citim vsetky priznaky, ktore opisujete..ale je to len pms... takze sa chcem vlastne opytat ci je vobec nejaky rozdiel v priznakoch tehotenstva a predmenstruacnym syndromom??? lebo pocit tlaku v prsiach a ich zvacsenie, caste nutkanie na wc, bolest v podbrusku atd atd.. maju spolocne...