naco je vysoka skola

niki793

dakujem teda:) tie podmienky som uz citala aj si tam tie predmety pozerala len to programovanie som si vsimla az teraz..lebo najradsej by som na tuto univerzitu sla studovat len tam mas zvlast fyzika a zvlast matika, uz to neviem na isto ale tusim, ze na tej aplikovanej matike by sa to dalo spolu studovat len zas tam je vela programovania..
keby ma nahodou zacala viacej bavit fyzika a isla by mi lepsie tak by som na nu potom isla tam aj dost ludi prijimaju tak uvidim teda

jankaaaaaaaaa

ten link co som ti poslala, tam mas rozpisane presne ake predmety a v ktorom rocniku budes mat. potom tam mas vyberove a volitelne predmety. a to programovanie tam je len raz a to sa da doucit.
a po vystudovani matematiky.. mozes ucit na vysokej skole napr., mozes pracovat v nejakych vyskumnych ustavoch a tak..

niki793

jankaaaaaaaa: jaj prepac to som pisala ja len som skopirovala nik aby som to adresovala tebe len omilom som to dala do zlej kolonky ospravedlnujem sa

jankaaaaaaaa

jankaaaaaaaaa: no na gympel teraz chodim a znamky mam celkom fajn tak 1 a 2 a tak no ta matika mi myslim celkom ide a bavi ma tak preto ju chcem studovat..a ach to programovanie som si v tom 1.rocniku nevsimla ale ked je to len tam tak hadam by sa dalo ale mala som to v 2. rocniku ale zvladnem len take jednoduchucke prikazy:) ja neviem no to programovanie sa mi zda tazsie nez volaka fyzika:) a nevies co by sa po vystudovani napr tej matiky na UK dalo potom v buducnosti robit?

jankaaaaaaaaa

na aku strednu chodis a ake mas znamky?
vies az tak dobre matiku ze ju chces studovat na VS? to programovanie ked ti nejde , to sa da doucit..

niki793

unreal: no na tej STU by som aj programovat musela vediet a to mi moc nejde...som chcela na komenskeho ist na aplikovanu matiku len tam by som tiez to programovanie musela mat..a este tam je na komenskeho odbor matematika aj I. aj II. stupen, ale neviem, aku pracu by som potom mala ked tam je len ta matika a prijimaju tam len 50 ludi...

a to ako profilovy predmet som myslela, ze by hlavne tu matiku mala a tej fyziky nie zas tolko..ale neviem ci sa to tak da..ked ten technicky smer ma az tak netaha..neviem cim chcem byt len viem, ze nieco s matikou a mozno fyzikou najlepsie nijake vypocty alebo tak

jankaaaaaaaaa: ta je zas prilis daleko, skor nieco v ba alebo tak

jankaaaaaaaaa

na prirodovedeckej fakulte na upjs sa da studovat matematika , popripade v kombinacii s inymi odbormi. pozri si stranku