ako podakovat

maringotka

Myslím, že je psychologička pôvodne, ale to mňa nezaujíma čo vyštudovala v škole, pre mňa je dôležité aby mi pomohla. Ona robí prírodnú liečbu, videla som ju v jednej relácii v telke, boli tam aj normálni lekári a keď tam dávali otázky, tak ona vedela viac ako tí normálni lekári. Ona študuje celý život, to je na nej vidno, včera mi dala toľko informácií, že som sa nestačila diviť. Ty ju poznáš nejako bližšie?

maringotka

Milá Sisina, alias Pipina! Včera som sa prvý krát naživo stretla s Albertovou. Bola som u nej objednaná už dávnejšie, samozrejme že kvôli zdravotným ťažkostiam. Ale keď som tu náhodou ešte predtým objavila tvoje príspevky, tak som bola strašne zvedavá akého exota mám vlastne čakať. Neviem u koho si ty vlastne v skutočnosti bola, lebo: Albertová má ambulanciu v elegantnej budove, jej ambulancia je ešte elegantnejšia, ona sama na mňa urobila veľmi dobrý dojem aj po vizuálnej stránke a pokiaľ ide o jej prejav rečový, tak slová aj obsah ma nadchli. Prišla som ako celkom neznámy človek a odchádzala som akoby som bola jej priateľka. To čo som o nej už predtým počula že je to chodiaca encyklopédia môžem len potvrdiť. Mám z nej ten najlepší dojem. Neviem čo v tebe mohlo vyvolať pocit že je to luza. Keď ma vyšetrovala, bola pri mne veľmi blízko a cítila som dokonca aj to, ako príjemne vonia. Všetko vrátane nej sa tam skvelo čistotou a vôňou. Ja si pod luzou predstavujem nejakého ošťatého bezdomovca, ale ona je elegantná a kultivovaná dáma. A tá jej ambulancia by nerobila hanbu ani špičkovému lekárovi. Naozaj neviem, u koho si ty vlastne bola. Alebo ti tá vrátená káva načisto zaslepila rozum?

evulka78

bola a chodim k nej este je super a ta krava co to tu dole o nej napisala ze je taka obycajna tak to vobec nie je pravda. mozno nema miliony ako ona ale je to praveze neobycajny clovek ved uvidis ked sa s nou stretnes.

sestrička

včera som tu našla túto tému ale už som nemala čas sem napísať. chcem sa vás niektorej spýtať či ste boli už u doktorky albertovej a ako to u nej prebieha a aká je. síce som si tu čítala čo písala sisina ale tak to neberiem vážne. ja jej žiadnu kávu nosiť nebudem, to nehrozí, len som o nej už veľa počula ale vlastne nič konkrétne, len viem že je psychologička a zaoberá sa liečbou rôznych ochorení. môžete mi o nej napísať aj niečo bližšie? a tiež koľko u nej to liečenie asi trvá a či treba dlho čakať na termín. asi áno, čo? mám jej zavolať, alebo napísať mail, čo je lepšie? ďakujem vám za informácie.

??!!??

akože sorry ja rbím v 2 firmách MLM (parfumy a ekol čist. prostriedky) a teda že by mi niekto vymýval mozog nemožem povedať.....a tak isto aj ja svojim zákazníkom.....dám im katalóg a kto che si objedná a kto nie tak nie.

krajnakova

neviem či sa dá na MLM kách až tak nabaliť za takú krátku dobu, ja to skôr tipujem na nejaké zahraničné obchodovanie. Susedov syn má tiež tak niečo vyše dvadsať, presne neviem, ale ešte chodí diaľkove na výšku a obchoduje s nejakou ázijskou krajinou. stále cestuje do singapuru a začal sa tváriť veľmi zaneprázdnene a "úspešne".

ta3

Sisina
viem asi cakas ze ludia zlozia klobuk pred Tebou aka si Ty bystra a schopna dievcina, ako si Ty dokazes zarobit na luxusny zivot, tak ja ho pred Tebou naozaj skladam, mohla by som Ti byt starou mamou, za svoj zivot som sa stretla s mnozstvom roznych zaujimavych, vynimocnych a aj celkom obycajnych ludi, ale musim sa priznat, ze doposial este som sa nestretla s clovekom Tvojich kvalit, s clovekom s takou plytkostou a aroganciou, je mi Ta uprimne luto a zelam Ti vela stastia, budes ho veru potrebovat a to celym priehrstim ked zistis, ze za peniaze si nemozes kupit to co najviac potrebujes alebo to co najviac tuzis mat