..moj syn onanuje...

Príspevok v téme: ..moj syn onanuje...
zuzanka32

Ahojte, mam problem so synom. Od malicka bol hanblivy, v podstate od nastupu do prveho rocnika sa sam sprchuje, prezlieka sa tak, aby ho nikto nevidel.
Teraz vsak nastal zvrat, syn ma 12 rokov, cim dalej tym viac ma narazky na sexualitu, vsetko vsak v arogantnom style, alebo komentuje zeny ake maju prsia, ako by ich bozkaval, mal snimi sexualny pomer...podotykam, ze pouziva velmi vulgarne slova a evidentne ho to vzrusuje...
Vsimla som si, ze syn zacal onanovat, na tom by nic zvlastne nebolo, ale on to robi nahy, v podstate stale, vobec sa tym netaji, neskryva, alebo otvorene povie, ze si ide \"ulavit\"...lenze problem je ten, ze to robi a ukazuje to mladsiemu /druhy syn ma 7 rokov/ bratovi a ten tomu nerozumie, ma z toho chaos...
Starsi syn dokonca zacal predomnou chodit naschval nahy...nie je toto nejaka uchylka??..je to chovanie normalne??..snazila som sa mu to vysvetlit, ale smeje sa na tom a zas komentuje tym svojim slovnikom,ktory doteraz nepouzival...aj pocas masturbacie sa smeje, hlavne vyhladava situacie, aby ho pri tom vzdy niekto videl..alebo pristihol...
...pomoze tu psycholog, alebo sexuolog??..mozu ist k sexuologovi aj deti??.dakujem

saknoel

rodic niesom,ale to je normalne ze je nadrzany v jeho veku . mozno ked boli maly videli nieco co nemali vidiet,niak sa im to dostalo do hlavy a teraz su nasledky . a naco k sexuologovi ,je normalne v jeho veku ,ze je taky . coskoro ho to omrzi hrať na strunu kazdu chvilu a vyrastie z toho . ale cakaj,ze z neho v 15ke bude zarastena opica .

alenka_maxova

ked to nebudes urychlene riesit odbornou pomocou, stane sa z neho psychicky chory clovek, ktory bude v podchodoch verejne onanovat. Mozes takych denne stretnut v BA....

alenka_maxova

jeho spravanie nie je normalne a nikdy nebude, pokym s nim nepojdes k psychologovi!!!! A dieta, ktore na podobne veci nedostava podnety z domu (z TV, od dospelaka) sa takto spravat nikdy nebude. Riesila by som, ci nebol niekym zneuzivany, ci nezazil daku sexualnu traumu. Sama to nevyriesis, toto nie je len z puberty....

ciciricimici

pridaj sa k nemu a urob mu to! a mláť ho pri tom bičom ako dominantná domina..!!! papa a veľa šťastia... :) ? :-) :D :-D :P :-P a je to uchylak

no_best

vyiešili ste to ?? ako to dopadlo napíš Zuzanka som zvedava. a VOBEC som proti bitkám a tak. Len psychológ a rozhovor...:D tak ako? sme tak trochu zvedaví.