totalne suche vlasy - nonstop

Príspevok v téme: totalne suche vlasy - nonstop
alexey

cavte...mam 20 rokov, kratke vlasy(cca 5cm) a take mensie kuty..odkedy som sa dal dohola ostrihat tak mi uz vobec nevypadavaju a kazd mi hovori,ze mam akesi hustejsie vlasy,ale mam jeden problem...mam strasne suche vlasy..asi 2 tyzdne som si skusal vlasy umyvat len studenou vodou + vmasirovanie zihlavovej vody..vysledok totalne vysusene vlasy...potom som skusal rozne domace recepty ako vajicko + olivovy olej + med vmasirovat do vlasov a nechat uterakovy zabal..vysledok..totalne suche vlasy..nic mi nepomaha...vedeli by ste mi nieco odporucit ? dakujem :)

nivea modra

natri si ruky klasickou niveou tmavo modrou .potom si po koncekoch vlasov prejdi naniveovanymi rukami nie ku korienkom len ku koncekom

alexey

taaakze vyskusal som prvy krat kokosovy olej ( vmasiroval do suchych vlasov ) a oplachol studenou vodou + zihlavova voda od Alpy a vlasy mam dost leskle ( nie mastne). uvidime co bude zajtra :))

alexey

2jankaaaaaaaa

ked som mal asi 18 som mal celkom huste dlhe vlasy no prefarbil som sa nacierno a zacali mi hromadne vypadavat...pred letom som sa ostrihal dohola a teraz mi vobec vlasy nevypadavaju a ani lupiny nemam, zdaju sa mi aj celkom huste..ale celkom jemne a suche su..len dufam,ze ked budem mat dlhsie vlasy ( cca10 cm ),ze nebudu vypadavat ako predtym.

alexey

2jankaaaaaaaa

ked som mal asi 18 som mal celkom huste dlhe vlasy no prefarbil som sa nacierno a zacali mi hromadne vypadavat...pred letom som sa ostrihal dohola a teraz mi vobec vlasy nevypadavaju a ani lupiny nemam, zdaju sa mi aj celkom huste..ale celkom jemne a suche su..len dufam,ze ked budem mat dlhsie vlasy ( cca10 cm ),ze nebudu vypadavat ako predtym.

alexey

2jankaaaaaaaa

ked som mal asi 18 som mal celkom huste dlhe vlasy no prefarbil som sa nacierno a zacali mi hromadne vypadavat...pred letom som sa ostrihal dohola a teraz mi vobec vlasy nevypadavaju a ani lupiny nemam, zdaju sa mi aj celkom huste..ale celkom jemne a suche su..len dufam,ze ked budem mat dlhsie vlasy ( cca10 cm ),ze nebudu vypadavat ako predtym.

jankaaaaaaaa

ked uz mas raz vlasy znicene, ziadna starostlivost im nepomoze. mozu na pohlad vyzerat lesklejsie, ale v skutocnosti budu stale suche.

alexey

2fazula gula

ano ostrihal som sa totalne dohola a od najmensich vlaskov az po terajsie cca 5cm pravidelne ( vlasova voda dixy 2 krat denne a vajicko+olej+ med aspon 2 krat do tyzdna) vlasy sa snazim im dat nieco viac ako len umyt samponom a zmyt vodou....
a ano som chlap a zacinaju mi aj kuty a chcem spravit nieco pre seba aby som nebol v 25tke alebo 30tke holohlavy...

2tpch
tvoje duchaplne prispevky si nechaj pre svoju priatelku ( ci uz skutocnu alebo virtualnu ) ...

ostatni...
dakujem za rady..vyskusam vase rady ( oleje) a dam za par mesiacov vediet..dakujem :)

fazula gula

too musis uzivat dlhodobo aby ti to pomohlo raz nepomoze ani dvakrat ale pravidelne kury parkrat do tyzdna...a najviac asi pomoze ostrihat to a zacat sa takto starat o nove vlasky...ved si chlap nemas take problemy ako zeny :P