totalne suche vlasy - nonstop

Príspevok v téme: totalne suche vlasy - nonstop
alexey

cavte...mam 20 rokov, kratke vlasy(cca 5cm) a take mensie kuty..odkedy som sa dal dohola ostrihat tak mi uz vobec nevypadavaju a kazd mi hovori,ze mam akesi hustejsie vlasy,ale mam jeden problem...mam strasne suche vlasy..asi 2 tyzdne som si skusal vlasy umyvat len studenou vodou + vmasirovanie zihlavovej vody..vysledok totalne vysusene vlasy...potom som skusal rozne domace recepty ako vajicko + olivovy olej + med vmasirovat do vlasov a nechat uterakovy zabal..vysledok..totalne suche vlasy..nic mi nepomaha...vedeli by ste mi nieco odporucit ? dakujem :)

tpch

Nechapem, co sa ti nepaci? Ohol to a mas problem so suchymi vlasmi odstraneny. Vidis v tom nejaku nespokojnost, ci co to tu trepes?

mimula

tpch- teba vidim takmer v kazdej teme, a stale len ironia, ziadna rada, pomoc, asi sa fakt musis nudit, a vybijas si tu nespokojnost z osobneho zivota, tak mi to pride, prepac..:)) ale to je jedno..

no a co sa tyka suchych vlaskov, skus checknut dlouhevlasy.cz. Vyborna stranka, vazne. Tam najdes vsetko co potrebujes. A este k tomu, na suche vlasky pomahaju rozne zabaly, masky. (vajicko, med, banan, mlieko, kokosovy olej-len ten skor zriedit, ak nechces mat zolejovane vlasy :D..jablcny ocot na lesk atd atd...)...:) tam fakt najdes vsetko co pomoze..ahooj

emma.m

ten sampon co ti odporucila jankaaaaa mne napriklad vobec nemohol. este mi viac vysusil vlasy. neviem ako je to mozne ale teraz mam este suchsie vlasy na ktorych sa mi robia uzliky.

megi118

po umytí vlasov si daj kondicioner na take 3-5 minút,a potom do mokrých vlasov votri olej nezáleží aký,-nalej si menšiu dlaň a votri do vlasov-ja si to robím,a vlas normálne dostal,čo potrebuje.
Odvtedy som si všimla aké sú moje vlasy vlnité-nikdy predtym som ich také nemala-boli stále suché.
Ten olej dixi je dobrý,a je aj lacný.Tak skús a daj vedieť.

Iwii

skús čistý mandľový olej, ten je ideálny na tvoje vlasy. Hlbkovo hydratuje vlas a ak ho vmasíruješ do pokožky hlavy podporíš aj rast vlasov

Jooe Ker

ja mam tmave dlhe vlasy ,takze obcas si na ne dam kokosovy olej ,pre lesk ,ale na obale som citala ,ze i na suche vlasky je dobre nanasat koko.olej ....skus mozno budes spokojna