zufala situacia po 1 mesiaci chodenia

Príspevok v téme: zufala situacia po 1 mesiaci chodenia
cicaaaaaaaaa

ahojte...ja mam taky problem ze s priatelom sme spolu uz skoro mesiac a ja este stale necitim ze by ma chcel, akoze nie sexualne ale tak citim ze je mu to uplne jedno ci sme spolu alebo nie. Nedokazem mu verit a dnes sa stala aj taka situacia, že som mu vcera vecer napisala ze mi uz velmi chyba a v kazdom momente na neho mslim a neviem sa uz dockat kedy sa stretneme ale neodpisal nic. No kedze to bolo na jednej socialnej sieti (facebook) videla som ze uz dneska tam bol a odpisoval 2 dievcatam na narodeniny...ale žial na to nemal asi čas aby mne napisal aspon par slov :( som zufala pretoze som si chcela najst vztah v ktorom sa mozem citit uvolnene, no on mi to neulahčuje. ked som s nim niekedy akoby ma ani nevnimal. neviem ako dalej lebo zacina sa mi aj skola a musim sa aj na to sustredit ale takto sa to neda. on tvrdi ze sa so mnou dobre citi ale ja po kazdom rande zacinam pochybovat ci sa mi este ozve alebo ci sa na mna nevykasle. jednoducho povedane po vsetkych rande som sa bala ci sa este ozve. zatial sa vzdy ozval aj ked len neskoro vecer a cez net. vkuse je len so svojimi kamaratmi a ja ani nechcem sa im postavit do cesty ale mam pocit ze uplne kazdy je pre neho dôležitejší ako som ja :( ako aj dneska, kazdej babenke vedel odpist ale mne nie :( prosim poradte co mam urobit lebo som uz na dne z tejto situacie.

xxxxxxxxxxxx

podla mna on nieje zrely-dospely...aspon sa tak k tebe nechova...neozyvaj sa mu a nebud doterna, pockaj ci sa neozve sam...a vobec po akom case...

Deria

Ale ale......ved dobyvat zenu sa da aj modernym sposobom! Pod dobyvanim zeny si netreba hned predstavit film z 30-tich rokov. Suhlasim, ze muzi su rodeni dobyvaci zien. Ak my zeny preberieme celu iniciativu, berieme muzom priestor na tuzbu po nas, bez ohladu na to, v akom storoci zijeme. (Lebo ako moze taky chlap tuzit po zene, ktora sa mu sama stale serviruje, ba casto nanucuje?) Potom nech take "preemancipovane" baby nefnukaju, ze si ju ten jej nevazi alebo ju opusti mozno pre inu, ktora je prenho zaujimavejsia, pretoze ho pritahuje.

sury

A očividne,bez urážky sa ti s dievčatami velmi nedarí,aby som bola presná,s typom po akom túžiš..Prosím neber to ako urážku-len konštatovanie

sury

Adam-úprimne,kolko máš rokov???Lebo očividne nerozumiešjazyku 20.ročných(myslené metaforicky)Tvoja reakcia mi hovorí,že máš okolo 30 slobodný,a ...

AdamKrt

hlavne nech sa hra na nedostupnu, aby ju chlap musel dobyvat... ??? Toto su hry fikulonov a frikuliniek.

Mne to urobit priatelka, tak mi je evidentne, ze nema zaujem a radsej sa rozidem, alebo budem nastvany... a to nemdopadne dobre. Ked nechce, nebudem sa doprosovat.

NIE KAZDY CHLAP JE DOBYVATEL... Kopec z nich sa domestikoval a uz sme osadnici :)

blondula

sury.... ja zasnem !!! mas uplnu pravdu !! :D ja len dufam,ze ta dievca posluchne a aj viacere,lebo vsetky chcu hned po mesiaci,aby im chlapi hovorili ako ich miluju a chcu rodinu,deticky :DDD ...

cicaaaaaaaaa

to by bolo celkom fajn len kamoska dnes nemoze a sama by som sa vyfintena asi neodvazila ist tak neskoro do tmavých ulíc :P

sury

Ja len,že by nebolo zlé sa vyfintit,zobrať kamošku-dve byť vysmiata,v pohode a len ,aby ťa zazrel niekde z dialky,hoc ke´d pojde z práce..Ty by si ho samozrejme,akože nevidela....A chlapci majú radi usmiate dievčatá,milé so zdravou štipkou sebavedomia a spokne vystetou hlavou.