Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

malaanka

milky
a máš zistené,že máš hypo-alebo hyperthyreózu?
Lebo ak áno,tak problém nie je v tvojej vôli a snaženiu,ale v štítnej žľaze.
Ale aj u nás sú dobrí endokrinológovia,ktorí by ti vedeli pomôcť.
A keď budeš vonku zháňať nejaké prípravky,mysli aj na mňa,aj ja by som kúpila.

Milky

malaanka
V domceku uz byvame od septembra, ale keby som vedel co za stavebne firmy su na Slovensku, radsej to postavim v Rakusku.. Strasne, obycajny clovek je pre nich iba dojna krava. pokial niekam prides, najskor musis vytiahnut 100 Euro bnakovku, aby ta vobec zacali akceptovat.. Ale o inom.
Teraz beham 2 hodiny denne, od 4 do 6 rano, spalim cca 1800 kCal. Cize tolko, kolko by mal jeden prijat za cely den. A prijmem 2800-2900kCal.
Bohuzial, za posledne 4 mesiace som pribral 15kg. Uz v zaciatkoch, po 4. kile som isiel za veterinarkou (endokrinologickou) a ona mi po testoch dala nejake lieky na stitnu zlazu, ktore mi absolutne nezabrali. Vo february idem do Belgicka na sluzobnu cestu, skusim tam ist za odbornikom a tam zozeniem urcite i veci, ktore na Slovensku su zakazane. Som zufaly, a odhodlany uzit cokolvek. Tvrdo na sebe pracujem, a uz mam 100,3kg. To som mal 82,4kg. Vsetky volne dostupne lieky na podporu metabolizmu su humbug a to co skutocne zabera, je na lekarsky predpis. Takze tak..

malaanka

Milky
ako si na tom so stavbou domu,už v ňom bývaš?
Daj aj dom do svojej web stránky.
A udržuješ si hmotnosť?

linda1111

ahojte,mám otázočku. ak chcem ráno cvičiť asi 45 minut a to doma ci medztym necestujem,mám raňajkovať pred cvičením alebo po ňom?

malaanka

Milky,Helus
naozaj to treba tu ozivit.
Za posledneho pol roka az rok som schudla 10 kg.
Cez sviatky som trochu pribrala,ale budem robit upravu bytu,tak vaha pojde dolu urcite a to mozno aj 5 kil.
Baculky
uz ste to vzdali,ze nik sem nechodi?

Helus

Mallanka ahoj,zacala som sem chodit precitat si nejake prispevky,ale vsetky nase temy nejako zaspali.Asi ich rozbehneme zase,co povies.

malaanka

aj ja stále bojujem s kilami.Na liečení sa mi podarilo schudnúť a teraz sa snažím v tom pokračovať.Ale...objednala som si meizating,aby mi trochu pomohol.
Máte s tým niektorá skúsenosti?
Alenka 1983
ty si tu už dávno nebola.Ako sa ti darí?Alebo na nás kašleš?