Nádor na mozgu

Súvisiaci obsah

livka88

ďakujem..mňa pustili domov včera a tiež som čakala, že po operácii to bude zlé, ale cítim sa dobre..tiež ti držím palce lieenka13 :)

lieenka13

Drzim palce, ja to mam tiez za sebou...ja mam 27, a som 11 den po operacii, uz na osmy den ma pustili domov, cakala som ze pooperacny priebeh bude ovela horsi, ale asi mladi ludia to znasaju lepsie, ja som sa postavila uz druhy den na nohy...teraz uz len cakat co bude dalej...ale kazdopadne drzim pale:)

livka88

zuzula z NY ja som v New Yorku už štyri mesiace a ne zrazu teraz...zistili mi to presne pred 24dňami...a budú ma operovať v New Yorkskej presbyteriánskej nemocnici

zuzula z NY

iste verime ti Livka :D uz si v NY :)))tam su tiez cakacky :D dost o tom vie a v ktorej nemocnici ta budu v NY ??? ja tu zijem tiez napis v ktorej a ktory lekar apropo napis mi aku mas presne poistku ??? teda aku mas poistku ?? v tom NY

house

Presne tak ako hovori tpch zalezi na lokalizacii a druhu tumora.Mojho svagra operoval prof.Steno, necakal, hned ho brali lebo mu to tlacilo silno na mozog a bolesti boli permanentne, ked ho priviezli zo saly , akoby to bol iny clovek.Treba verit.

[zruseny1]

joj ale keby ste vy dvaja mudri ešte tak pozornejšie čítali, videli by ste, že ona spomína dva dni, ktoré ju čakajú do operácie..a nie že od diagnózy uplynuli dva dni...
ona píše, že pred pár dňami jej zistili nádor. nikde presne neuviedla koľko to je tých pár dní, kľudne to môže byť aj mesiac
nemyslím si že by bolo nejaké zaujímavé pre ňu v týchto veciach žartovať..ja by som sa neodvážila. s takýmito vecami sa nevypláca srandičkovať

new yorku to môže byť inak než u nás...teda pokiaľ je to pravda, ale nemyslím si že klame...

neone19

hmmmm koho operovali Livka toho neoklames tiez ti neverim za 2 dni a to si este doma ? moj brat zomrel na nador na mozgu a to cakal veru vyse 2 mes aby ho operovali ale teba budu za 2 dni a kde ta budu ? a kto ta bude ??? si rom opicky na inom fore lebo toto je nechutny for.