Nádor na mozgu

Súvisiaci obsah

patrikkadar

ahojte,pred 16 dnami som bol v nemocnici lebo som mal striedavé bolesti hlavy a krvácanie z nosa :-) a povedali mi že nič nemám,poslali ma k neurogovi,krčnému,očnému :-) a predpísali mi na 4 mesiace tabletky Magné B6 a Kalciové dabletky a teraz ked si jemne potiahnem vlasy tak mi vypadnú a neviem že či to je koli tabletkám alebo kôli niečomu inému :-( help pls :-( mám 14 rokov.

patrikkadar

ahojte,pred 16 dnami som bol v nemocnici lebo som mal striedavé bolesti hlavy a krvácanie z nosa :-) a povedali mi že nič nemám,poslali ma k neurogovi,krčnému,očnému :-) a predpísali mi na 4 mesiace tabletky Magné B6 a Kalciové dabletky a teraz ked si jemne potiahnem vlasy tak mi vypadnú a neviem že či to je koli tabletkám alebo kôli niečomu inému :-( help pls :-( mám 14 rokov.

mascha

moja matka má na hlave dve hrče ako vlašské orechy a rakovina to nie je...tak nemysli na najhoršie ale choď k lekárovi...

Popo

Ahojte chcel by som sa spýtať....Už tyždeň sa necitim dobre mam mierne závrate a cítim sa dosť nesvoj.....Na zadnej strane hlavy mam napravo menšiu hrčku neviem čo to može byť.....Tak ma zaujima či je to len niečo s chrbticou alebo to može byť niečo horšie

????

Ahoj
Ničoho sa ti neboj. Ja to mám za sebou a som v pohode.
Ked sa možem spítať kde ta budú operovať
Držím palce

peterjano

Dobrý podvečer, chcem vás poprosiť o radu, viete o nejakých alternatívnych liečbach nádorov na mozgu? :/ vyzerá to tak, že kamarátke diagnostikujú rakovinu a preto hľadame nejaké užitočné info, prosím o radu. Budeme do poslednej chvíle dúfať že to tak nebude

huhu

dobry den prosim vas u treti den ma boli hlava... raz to je v pohode ze ma neboli a o par minut na to ma zse boli.. uz druhu noc ma boli cele telo tak jak pred chorobou... mam sa bat.. myslite ze to nador na mozgu? prosim vas odpiste mi som mlada mam este len 17 cely zivot mam pred sebov...