Príliš teplo na menštruáciu.

bibi123

ja som mala tiez stastie, ze sa triafam na obdobie, ked nie je tak teplo, inak by som to "do terenu" riesila tamponom a na doma vlozkou.
Baby a k tym riflam. Ja som ich tiez nosila pocas horucav, ved z garaze vytiahnem auto, zapnem klimu=zima, isla som do firmy, kde je klima, do obchodu, kde je klima, ani som sa nestihla zapotit... Ja to napr. neznasam, ked nosim sukne, byt stredobodom pozornosti chlapov... lezie mi to na nervy, ked maju sexualne poznamky, pokrikuju po mne, uzijem si ich dost aj bez sukne a vystrihov...

mary-anne

ja ked som ešte používala vložky, tak som to vždy cítila .. proste ten čas, ako tam tá vložka bola, tak som to cítila..mohla som akokolvek dodržiavať hygienu a meniť si vložky, vždy to bolo cítiť ....

vilaamalka20

no ja tiež nemôžem použivat tampony , lebo mam silny menzes ale kto dodržuje pravidelnu hygienu, nielen pri menzese ale vždy tak ten nemôže smrdieť, a treba si vložky často menit, a ja pri každom meneni použivat detské vlhčene utierky ,s ktorými sa poutieram naprl. ked som v praci ,kde nie je možnosť osprchovat sa
, ja som parkrat zažila aj take ženské ktoré smrdeli a to nemali ani menzes , hlavne mlade žaby ked si myslia že sa obleju s vonakou čupa čups tak sa ani umyvat netreba, toť môj nazor, takže všetko zaleží na hygienickych navykoch a nie od toho kto použiva tampony a kto vložky

mary-anne

alickax- áno, nosím tampony stále, už niekolko rokov žiadne vložky, proste sú mi nepríjemné a nepohodlné.. a som zdravá (klop klop klop :) )nič mi nie je, nemávam ani zápaly :)
ale nemám velmi silné, prvý den mám aj v noci, ale potom mávam krv len cez den, takže v noci nepotrebujem vôbec nič .. takže s tamponmi je pohoda :))

User_37597

no isto vas zaujma ze aj ja mam teraz "mesiaciky" :D
a co sa tyka podtemy vlozky alebo tampony-aj jedno aj druhe,momentalne je tak teplo ze by som si isto nedala vlozku takze teraz som zastuplovana pekne :)

jajka001_

inak, ja tampony nepouzivam, mam na ne alergiu. a urcite nesmrdim ani ja ani nikto kto normalne dodrziava hygienu a pravidelne si meni vlozky.