nevera - čo robiť

Príspevok v téme: nevera - čo robiť
trojka333

Prosím pomôžte mi...pred pár dňami som zistila, že ma manžel podvádza už nejaký ten čas. Tušila som niečo, ale nikdy som si nemyslela, že mi toto urobí. Máme tri detičky, nechem im mojím rozhodnutím ublížiť....pripadá mi to ako nejaký začarovaný kruh, z ktorého neviem ako von. Lebo keby som neodpustila a rozviedla sa, tak deti trpia, majú ho veľmi radi. Ak by som zostala a snažila sa zabudnúť, tak by som mu už asi nikdy nedokázala veriť...som z toho zúfalá pomôžte mi...svojimi radami alebo skúsenosťami

trojka333

stretla, ale to som ešte nevedela, že niečo spolu majú a potom som jej volala ked som to zistila, samozrejme všetko popierala, ale ked sa mi priznal manžel tak som to už vedela naisto

trojka333

áno položilo to aj mňa, ale nie na lopatky, mám predsa deti sú mi oporou a "dvíhajú ma ked padám", ale nezaťažujem ich našimi problémami, sami vidia čo sa deje, snažia sa viacej pomáhať, len aby bolo dobre...len som zvedavá ako dlho to takto vydržím ja, všetko je také vlažné, ani studené ani horúce, proste neviem stále na čom som a tá neistota je asi najhoršia

vindicta

trojka333: stratenu doveru vo vztahu nikdy neziskas spat... a cele to uz bude ako ked sa ti nieco rozbije a ty to zlepis... vypada to podobne, ale uz to nieje ono...

trojka333

dík za opýtanie, nič už nie je ako predtým, on sa síce snaží, vidím na ňom, že pracuje na sebe...ale stále mu neverím, hoc povie neviem čo...nie som schopná mu dôverovať, aspoň zatiaľ nie, neviem ani ako sa mám k nemu správať, či ho mám ignorovať alebo čo vlastne, lebo obsakovať ho nemienim čo aj tak robím, stará sa o seba sám...

trojka333

je to tak, mládež je už buď v manželstve ak majú 20 - 25, alebo sú slobodní a stále hľadajú toho pravého, existujú aj výnimky ktoré spolu žijú či už s láskou alebo bez nej ...kolotoč života, skôr či neskôr sa popália tak ako ja:o(