nevera - čo robiť

Príspevok v téme: nevera - čo robiť
trojka333

Prosím pomôžte mi...pred pár dňami som zistila, že ma manžel podvádza už nejaký ten čas. Tušila som niečo, ale nikdy som si nemyslela, že mi toto urobí. Máme tri detičky, nechem im mojím rozhodnutím ublížiť....pripadá mi to ako nejaký začarovaný kruh, z ktorého neviem ako von. Lebo keby som neodpustila a rozviedla sa, tak deti trpia, majú ho veľmi radi. Ak by som zostala a snažila sa zabudnúť, tak by som mu už asi nikdy nedokázala veriť...som z toho zúfalá pomôžte mi...svojimi radami alebo skúsenosťami

Maoam

preco by ti mal egoista a alibista nieco ulahcovat?

ide mu len o neho a o to, aby jemu bolo dobre, na teba predsa davno kasle

je len na tebe, ake dosledky z toho vyvodis

trojka333

Tak a je to konečne vonku. Priznal sa mi až teraz, po dlhých mesiacoch od času ked som odhalila jeho neveru a vraj to trvalo rok a pol a stále trvá...!!!!!!Rozmýšľal nad tým čo urobí a veľkodušne mi oznámil, že sa rozhodol ostať s nami. On je zdravý ??? pomôžte mi dospeť k záveru, prečo mi to neuľahčuje...

trojka333

ahojte - nič sa nezmenilo, ibaže strčil hlavu do piesku, čuší a čaká čo bude nasledovať, ale to čakám aj ja, hlavne odpoved na moju otázku

Laurina22

Vobec neviem co by som urobila,ak by ma manzel podviedol...asi by som mu uz endokazala doverovat.Stale by som myslela na to,ako ma klamal a ako spaval s inou zenskou...a keby len spaval...

Jooe Ker

mne to pripada ,ze dnes je "moderne" vhupnut do manzelstva v ktorom zijeme podla toho ,co sa od nas ocakava ,no vo vnutri tuzime po inom ....akosi sme si prestali "pestovat" vo vztahu to najdolezitejsie ........ Ema1231 pekne napisane

hviezda01

trojka-nedaj na nazor ineho,kazdy je mudry,ked sa ho to netyka...ja som si presla tym istym..a viem,ak sa citis

hviezda01

Ema1231-bingo...uplne suhlasim s tvojim nazorom...neznasam ludi,kltori chcu poucovat,a vobec nemaju sajn o tom,poznaju to len z pocutia...moje kredo je..nikdy nehovor nikdy,lebo NIKDY nevies,ako by si sa zachoval v tej danej situacii,pokial si to sam neprezijes...super!!

natusa42

trojka prepáč za výraz,ale si neskutočne blbá,ked s ním ostávaš ..nemáš v sebe žiadnu sebaúctu,nemáš sebavedomia,ničoho ...je mi ťa ľúto,lebo budeš celý život trpieť (poznám také prípady)-ja som sa rozišla s človekom ,s ktorým som dlho chodila,preto lebo nebol podľa mojich predstáv aj ked mi šiel zniesť modré z neba a ty sa neozídeš s ním ,aj ked ťa podvádza a je mu to jedno -na hlavu postavené ,ale prídeš na to časom,a na sklonku života si povieš ,aká si bola sprostá,ale potom už bude samozrejme neskoro ...a scvokneš sa z toho,lebo deti ti odrastú,pôjdu preč a ty ostaneš s ním sama a zblázniš sa ...vlastne resp.možno ťa on opustí skôr,kedže nemá problém si nájsť hocikedy inú :D