Mám krásny vzťah, až na ... jednu vec

Príspevok v téme: Mám krásny vzťah, až na ... jednu vec
Kellycia

Vopred ďakujem za prečítanie príspevku. Čo na úvod. Mám naozaj krásny vzťah, s partnerom, ktorý ma miluje, snaží sa na vzťahu pracovať, pozná pomer ako deliť voľný čas medzi priateľov a mňa ako partnerku, je pozorný, milý, nepije, nefajčí, nehrá karty, je inteligentný, nežný, milý, vtipný ... Jednoducho pre mňa ideálny chlap, s ktorým zdieľam spoločný život už pár rokov (i keď zatiaľ ešte nie oficiálne=nie sme ešte manželia).

No nič dokonalé nie je, a teda ani my. Mám pocit,že si vôbec nesedíme po sexuálnej stránke. Už som si prečítala zopár podobných tém, kde najviac dávate za príčinu - milenku. To som si istá, že nemá! Teda nič nie je 100%, no žiaden znak toho som nezaregistrovala. Nikto neznámy mu nevolá, nepíše na soc.sieťach, ap.

Ako som zistila, že si nesedíme? Jednoducho bolo obdobie, kedy sme sexu mali strašne málo. Asi tak 3x za mesiac. Ja som to strašne potrebovala, chcela, iniciovala sex, ale on nechcel, príp. len zriedka. Potom sme sa ale porozprávali, povedali sme si, čo každý z nás očakáva, čo si praje a teraz je toho milovania trošku viac, asi tak 10-max15x mesačne, no pri tom milovaní cítim z neho taký zvláštny pocit - chlad, nezáujem, nudu, alebo čosi také. Nemám pocit, že si užíva, nemám pocit, že sa mu to páči, pričom u mňa nebolo dňa, kedy by som po sexe netúžila, resp. by sa mi nepáčil. Strašne to milujem, s priateľom je to (pre mňa) nádherné, úžasné, krásne, ale bolí ma, že on to tak necíti. Snažila som sa mu vyjsť v ústrety - to čo si prial, ale mám pocit, že to boli len niekdajšie "výhovorky", pretože ani po tom sa nič nezmenilo (teda zmenilo, sexu je viac, ale bez iskry) ...

Ja už vážne neviem čo robiť, cítim sa menejcenná, akoby som priateľa nepriťahovala (pričom do istej miery súhlasím, som príliš štíhla - geneticky - nemám typickú ženskú postavu, možno to mu chýba) :( ... Tak veľmi by som chcela, aby bol pri mne rovnako šťastný ako ja pri ňom, ale som v koncoch, neviem ako ďalej ....

Akurát včera inicioval sex po tom, ako som mu počas dňa povedala, žeby som chcela...že sme sa už týždeň nemilovali. Išlo na vec, tak som naňho ľahla, bozkávala a pošepkala do uška, či to chce rýchlo, alebo sa pohráme (mala som v pláne obliecť si spodné prádlo, podväzky, po čom veľmi túžil), povedal, že to chce rýchlo a pritom vedel na čo som mierila, lebo na druhý deň som sa ho pýtala, či tušil, čo som mala tým hraním na mysli.

Takže, aj keď sa mu snažím vyjsť v ústrety, akoby to bolo hádzanie hrachu o stenu... Viem, že ma miluje, ale bojím sa, že už ho naozaj nepriťahujem :(

Kellycia

Maoam:

ano rychlovky :( Ja citim, že niekde problém je, ale partner nič nehovorí, vraj keby mu niečo vadilo povie. No mlčí, ale ja som žena a jednoducho cítim, že niečo nie je v poriadku, cítim z neho pri milovaní chlad, ktorý potom brzdí i mňa v tom, aby som sa plne uvolnila :( Bolí ma to, že nie je so mnou v posteli spokojný :( Nemám skúsenosti, aby som naňho vybalila nejaké techniky...snažím sa len robiť to, čo mi sám povie...

Jaja26

Kellycia
ja som myslela tou polhdinou, že keď sa pochytíme (poškriepime)

milovanie u nás niekedy trvá 5 min. a niekedy možno 10?

Kellycia

jajka001_:

je hlúpy problém to, že chcem,aby aj partner bol pri mne rovnako šťastný ako ja pri ňom??? že sa snažím nájsť spôsob, ako ho urobiť šťastnejším, ak viem, že sa mu táto oblasť nášho života veľmi nepozdáva?

Kellycia

Jaja26:

no u vás na polhodinu, u nás na max. 10min. Aj to je asi veľa. proste on to vždy chce rýchlo, dlhšie milovanie máme len vtedy, ak sa nevidíme napr. 2 mesiace (prac.povinnosti)

Kellycia

ešte jedna vec, vždy ma to zaujímalo... Ako môže nastať nuda v posteli, pokiaľ človek miluje? Ja nevravím, že je v posteli dokonalý, možno by sa veci dali aj lepšie, ktovie, nemám skúsenosti, ale už len tým, že ho milujem je to úžasný pocit, cítiť ho tak blízko, v sebe, to teplo ... Aj keby to bolo vždy len v misionárskej polohe, mňa osobne by to nikdy neprestalo baviť! (My ale polohy striedame, vždy si na nejaké obdobie obľúbime jednu-dve...) ... Prečo teda ľudia hovoria, že sex s partnerom je niekedy nudný? Ja som taký ešte nezažila, a to priateľ nie je žiadna jednička,nevravím že je zlý, ale profesionál isto nie je...stačí že je to človek, ktorého veľmi milujem a to u mňa robí z milovania úžasný pocit...

Jaja26

Ja som rada, ale vieš, občas ťa to dokáže poriadne rozhodiť! Rozmýšľaš nad takými scenármi, že dovidenia.