Mám krásny vzťah, až na ... jednu vec

Príspevok v téme: Mám krásny vzťah, až na ... jednu vec
Kellycia

Vopred ďakujem za prečítanie príspevku. Čo na úvod. Mám naozaj krásny vzťah, s partnerom, ktorý ma miluje, snaží sa na vzťahu pracovať, pozná pomer ako deliť voľný čas medzi priateľov a mňa ako partnerku, je pozorný, milý, nepije, nefajčí, nehrá karty, je inteligentný, nežný, milý, vtipný ... Jednoducho pre mňa ideálny chlap, s ktorým zdieľam spoločný život už pár rokov (i keď zatiaľ ešte nie oficiálne=nie sme ešte manželia).

No nič dokonalé nie je, a teda ani my. Mám pocit,že si vôbec nesedíme po sexuálnej stránke. Už som si prečítala zopár podobných tém, kde najviac dávate za príčinu - milenku. To som si istá, že nemá! Teda nič nie je 100%, no žiaden znak toho som nezaregistrovala. Nikto neznámy mu nevolá, nepíše na soc.sieťach, ap.

Ako som zistila, že si nesedíme? Jednoducho bolo obdobie, kedy sme sexu mali strašne málo. Asi tak 3x za mesiac. Ja som to strašne potrebovala, chcela, iniciovala sex, ale on nechcel, príp. len zriedka. Potom sme sa ale porozprávali, povedali sme si, čo každý z nás očakáva, čo si praje a teraz je toho milovania trošku viac, asi tak 10-max15x mesačne, no pri tom milovaní cítim z neho taký zvláštny pocit - chlad, nezáujem, nudu, alebo čosi také. Nemám pocit, že si užíva, nemám pocit, že sa mu to páči, pričom u mňa nebolo dňa, kedy by som po sexe netúžila, resp. by sa mi nepáčil. Strašne to milujem, s priateľom je to (pre mňa) nádherné, úžasné, krásne, ale bolí ma, že on to tak necíti. Snažila som sa mu vyjsť v ústrety - to čo si prial, ale mám pocit, že to boli len niekdajšie "výhovorky", pretože ani po tom sa nič nezmenilo (teda zmenilo, sexu je viac, ale bez iskry) ...

Ja už vážne neviem čo robiť, cítim sa menejcenná, akoby som priateľa nepriťahovala (pričom do istej miery súhlasím, som príliš štíhla - geneticky - nemám typickú ženskú postavu, možno to mu chýba) :( ... Tak veľmi by som chcela, aby bol pri mne rovnako šťastný ako ja pri ňom, ale som v koncoch, neviem ako ďalej ....

Akurát včera inicioval sex po tom, ako som mu počas dňa povedala, žeby som chcela...že sme sa už týždeň nemilovali. Išlo na vec, tak som naňho ľahla, bozkávala a pošepkala do uška, či to chce rýchlo, alebo sa pohráme (mala som v pláne obliecť si spodné prádlo, podväzky, po čom veľmi túžil), povedal, že to chce rýchlo a pritom vedel na čo som mierila, lebo na druhý deň som sa ho pýtala, či tušil, čo som mala tým hraním na mysli.

Takže, aj keď sa mu snažím vyjsť v ústrety, akoby to bolo hádzanie hrachu o stenu... Viem, že ma miluje, ale bojím sa, že už ho naozaj nepriťahujem :(

Maoam

Co ma laska k sexu a schopnost zit svoju sexualitu a mat z nej radost spolocne s tym byt stetka alebo ako stetka? Su to dve uplne rozdielne veci.
Mate ine vnimanie sexuality.
Vravim, ja mam coraz viac pocit, ze problem je v nom.
Mozno ho pritahuju take tie lahsie zeny - co uz, mozno ma problem so svojou sexualitou on. Mne tvoja pride uplne v poriadku a prave az vynimocna - taka ta krasna cista intenzivna sexualita :-)). Uchovaj si ju :-), je to vzacne.

No ja neviem ale...asi by sa k tebe hodil iny partner, co citam.

Kellycia

okrem toho je zvláštne, že má pomerne pozitívny, neodcudzujúci vzťah k ženám, ktoré si to užívajú každý deň s niekym iným. vraj sú to len ženy, ktoré majú rady sex a že taká žena nie je podľa neho k*u*a. Aj keď sa vyzývavo oblieka, sexuje stále s iným.

Zaujímavé, že ja aj napriek tomu, že chlapov nestriedam, neobliekam sa vyzývavo, sex milujem tiež! a veľmi! Ako teda môže tak obmedzovať skupinu žien milujúcich sex - len na tie, čo striedajú chlapov a obliekajú sa prehnane sexi? som sa ho pýtala - no k tomu sa už nevyjadroval....

Maoam

este som chcela dodat, ze toto sa mi stalo dokonca dvakrat! a vzdy som prisla na to, ze som bola dlhe dlhe roky v uplnom omyle, depkovala som z toho par rokov a uplne zbytocne, lebo problem vobec nebol vo mne ale v tom chalanovi a najmä - oni citili ovela viac ku mne, ale nedali to najavo, proste zbytocne som sa trapila....skoda ze neboli vtedy v stave otvorene sa porozpravat. toho tvojho pripri inak riskuje rozchod, mozno ho to trocha zobudi...

Maoam

A co ked problem vobec nie je v tebe? Ty hladas chybu cely cas u seba, ale mozno je problem fakt v nom. Uz akykolvek - to vie ale len on sam. Niekedy sa ludia spravaju uplne divne. Je tomu hrozne davno, asi 12 rokov...vtedy som mala vztah s jednym chalanom, s ktorym sme sa rozisli, ja som bola cely cas v tom, ze ho uz nezaujimam, ze som sa mu omrzela a pod....teraz po rokoch vyslo najavo, mali sme dlhu debatu, nahodne stretnutie v mojom rodnom meste...a vyslo z neho, ze on si strasne vycita, ze ma vtedy nechal odist, ze bol nezrely idiot, ze keby ze teraz moze, okamzite ma poziada o ruku a teraz ho este stale velmi pritahujem. Proste vtedy sa zlakol, nechcel vaznejsi vztah, teraz si to strasne vycita. Teraz je vo vztahu, kde nie je velmi stastny. Sice ma ju rad, ale...proste nezazivny sex, nuda, ziadna perspektiva. Ale sam si za to moze. Takze aj tvoj priatel moze mat nejaky vnutorny problem alebo cokolvek, chyba nemusi byt zakonite v tebe ani v tvojej postave. Bud sa ti otvori a vyklopi to, alebo sa budes trapit.

Kellycia

dada22222:

no my sme spolu ešte dlhšie (to len pre porovnanie). Ja sa už trápim teraz, veď som písala, že po sexe mám chuť plakať, keď si to premietnem a cítim ten chlad... No povahovo si sedíme, a popravde, len priateľstvo s ním si neviem predstaviť. Možno preto, že ho priveľmi ľúbim. A rovnako aj on mňa. Bojím sa ale toho, že ak časom láska vyprchá, vtedy to bude poriadna kríza ... :(

Kellycia

Maoam:

-pokračovanie: ... veď vlastne bol voľný, za ten čas si mohol užívať, ale neurobil tak! Počas tej doby chcel sex len so mnou!!! Čo som samozrejme odmietla - boli sme rozídení a ja nie som žiadna hračka.... Prečo za ten čas neskúsil iné, ak po tom tak túžil.. ?

dada22222

mam vlastnu skusenost, perfektny vztah, sex onicom, po 4 rokoch nas to prestalo bavit a rozhodli sme sa to ukoncit, sme perfektny kamarati, hovorime si vela veci (az mi to fakt pripada niekedy chore) a zhodli sme sa na tom ze sme neboli pre seba ti pravi sexualni partneri, mne to pripada ale smutne ze sex je az tak dolezity, musis sa sama zamysliet ze ci chces aby to bolo takto do konca zivota, ty sa budes trapit ze on ta nechce, on sa bude trapit ze ta nedokaze uspokojit...

Kellycia

Maoam:

inak, počas vzťahu sme mali asi viac než pol rok pauzu, pretože sa udiali isté veci ... Boli sme teda rozídení. Košom som mu dala ja, pretože ma v niečom sklamal. Povedal, že mi dokáže, že sa zmení, pretože ma miluje. nebolo tomu tak dávno. Dali sme sa opäť dokopy - to odvtedy si okrem sexu vo všetkom rozumieme. Zmenil sa, dokázal mi to, a som rada, verila som mu. Ešte vtedy mi tvrdil, že ľutuje, že sa so mnou nemiloval častejšie, každý deň a pod. Všetko čo sľúbil, dodržal, len práve v tom sexe, síce je častejší, ale zase "chladný ako ľad"...necítim tam tú požadovanú šťavu...

Prečo sa potom chcel ku mne vrátiť, ak sám vedel, že po tej sex.stránke je to oničom?

Maoam

skus to...cim skor tym lepsie, ak nebude k tebe uprimny, b udes sa stale viac trapit a nakoniec to povedie k rozchodu tak ci tak