Mám krásny vzťah, až na ... jednu vec

Príspevok v téme: Mám krásny vzťah, až na ... jednu vec
Kellycia

Vopred ďakujem za prečítanie príspevku. Čo na úvod. Mám naozaj krásny vzťah, s partnerom, ktorý ma miluje, snaží sa na vzťahu pracovať, pozná pomer ako deliť voľný čas medzi priateľov a mňa ako partnerku, je pozorný, milý, nepije, nefajčí, nehrá karty, je inteligentný, nežný, milý, vtipný ... Jednoducho pre mňa ideálny chlap, s ktorým zdieľam spoločný život už pár rokov (i keď zatiaľ ešte nie oficiálne=nie sme ešte manželia).

No nič dokonalé nie je, a teda ani my. Mám pocit,že si vôbec nesedíme po sexuálnej stránke. Už som si prečítala zopár podobných tém, kde najviac dávate za príčinu - milenku. To som si istá, že nemá! Teda nič nie je 100%, no žiaden znak toho som nezaregistrovala. Nikto neznámy mu nevolá, nepíše na soc.sieťach, ap.

Ako som zistila, že si nesedíme? Jednoducho bolo obdobie, kedy sme sexu mali strašne málo. Asi tak 3x za mesiac. Ja som to strašne potrebovala, chcela, iniciovala sex, ale on nechcel, príp. len zriedka. Potom sme sa ale porozprávali, povedali sme si, čo každý z nás očakáva, čo si praje a teraz je toho milovania trošku viac, asi tak 10-max15x mesačne, no pri tom milovaní cítim z neho taký zvláštny pocit - chlad, nezáujem, nudu, alebo čosi také. Nemám pocit, že si užíva, nemám pocit, že sa mu to páči, pričom u mňa nebolo dňa, kedy by som po sexe netúžila, resp. by sa mi nepáčil. Strašne to milujem, s priateľom je to (pre mňa) nádherné, úžasné, krásne, ale bolí ma, že on to tak necíti. Snažila som sa mu vyjsť v ústrety - to čo si prial, ale mám pocit, že to boli len niekdajšie "výhovorky", pretože ani po tom sa nič nezmenilo (teda zmenilo, sexu je viac, ale bez iskry) ...

Ja už vážne neviem čo robiť, cítim sa menejcenná, akoby som priateľa nepriťahovala (pričom do istej miery súhlasím, som príliš štíhla - geneticky - nemám typickú ženskú postavu, možno to mu chýba) :( ... Tak veľmi by som chcela, aby bol pri mne rovnako šťastný ako ja pri ňom, ale som v koncoch, neviem ako ďalej ....

Akurát včera inicioval sex po tom, ako som mu počas dňa povedala, žeby som chcela...že sme sa už týždeň nemilovali. Išlo na vec, tak som naňho ľahla, bozkávala a pošepkala do uška, či to chce rýchlo, alebo sa pohráme (mala som v pláne obliecť si spodné prádlo, podväzky, po čom veľmi túžil), povedal, že to chce rýchlo a pritom vedel na čo som mierila, lebo na druhý deň som sa ho pýtala, či tušil, čo som mala tým hraním na mysli.

Takže, aj keď sa mu snažím vyjsť v ústrety, akoby to bolo hádzanie hrachu o stenu... Viem, že ma miluje, ale bojím sa, že už ho naozaj nepriťahujem :(

talentmania

Alebo ho dako v spanku zhypnotizovat:)
Nak povie pravdu:))skus mydlo a sviecku ci vodu?Alebo z toho sa len pocika xi xi.

Kellycia

talentmania:

no ktovie. Co sa velkosti tyka, tam je vsetko v poriadku. Na zaciatku vztahu hovoril ze 16, ale podla mna aj viac - no mozno sa mi to len zda. Na mna pasuje akurat, viac by som uz asi nemohla. Hrubka zrejme tiez OK. Ja neviem, nemam ine skusenosti :D ... Po tejto stranke je to OK. Jednu vec co mi ale povedal je, ze s nahodnou babou by nemohol mat sex, lebo by sa hanbil ako skoro sa urobi - na zaciatku sme mali ten problem, ale teraz uz nie. To skor on sa snazi hr hr, len aby bol skoro ... takze to je mozno len vyhovorka, alebo... aj fakt, kebyze by to bola ina zena, druha po mne, tak by ho taky zazitok nesmierne vzrusil a bol by raz dva... povedal ze by taku situaciu nezvladol

talentmania

Rodina s tym nemusi mat nic spolocne to sa mohlo sta hoci kde:(
Ale nie verim tomu ze radsej nie mozno to bude mat spolocne dakou tou sikanou alebo fakt neviem.Alebo ma to nieco spolocne s velkostou kolko ma cm?xi xi nemusis odpovedat ja som aka krava ale tak snazim sa stebou vyzistit ze aky problem v tom moze byt.No ako si uz napisla asi to bude vediet len on a my nie:(Teda hlavne ty nie:(

Kellycia

jajka001_:

ja viem, ved sa citim presne tak, ako si to napisala - strasne! Vlastne to sa ani neda slovami opisat, je to hrozny pocit. Tiez mam niekedy pocit ze radsej ziadny sex ako taky, ... ale stale to neviem vydrzat a ked uz na to pride, podlahnem...neviem mu odolat (priatelovi)

jajka001_

ale aj keby to neriesil s prostitutkami, je to smutne ze si sex odbavi ako povinnost desiatimi minutami. by som sa citila ako chudera. mozno za to nemoze ale nie je to od neho pekne. to fakt radsej ziadne sex.

Kellycia

talentmania:

ano, to som mu hovoorila, ze jednoducho mna to trapi, tyka sa to aj mna, chcem to normalne vyriesit, ale NIE, vraj mi to nepovie. Ci bol zneuzivany ja pochybujem, je z dobrej rodiny, ale co sa kamaratov tyka, tak tak som pocula o nejakom posmievani, ponizovani, prezyvkach, nic viac neviem.

Kellycia

jajka001_:

no, prave preto sa snazim najst pricinu a riesenie samotneho problemu, lebo stabilny vztah potrebuje sex, kde budu obaja partneri spokojni. Co sa zien tyka, uz ho dobre poznam a viem, kedy riesi zenu a kedy nie. Sme spolu x rokov ... okrem toho mam velmi dobru intuiciu, ktora ma zatial nesklamala. A viem, ze je to z mojej strany nefer, ale par krat som mu aj teraz preletela jeho konta na soc.sietach, ... nenasla som nic, nikto mu ani nevola, ani nepise a pod... Keby tu bola ina zena, z chlapa to raz dva vycitit... Ja nemam ani najmensie podozrenie.... a to som inak moc podozrievava....

talentmania

Kellycia nebol on ako dieta zneuzivany a teraz moze mat z toho aj taketo nasledky aj s tymi sex.praktikami alebo stetkami?
No asi som teraz dobre zamiesala karty toto naozaj bude film:))
Ako ja beriem ked ma niekto svoje tajomstvo nak ho ma ja ho nemusim vediet ale ak by to malo zasahovat do mojho zivota tak by som trvala na tom aby mi to vyklopil a potom by som zaujala stanovisko.Pretoze bez toho aby si vedela ze co ho trapi sa to asi nezmeni:(