Pozor Aquamid je jed

Príspevok v téme: Pozor Aquamid je jed
serbiagirl

Vcera som zaregistrovala temu ohladom vyplne pier vrasok a podobne nevstrebatelnym aquamidom.Baby,RUKY PREC!!!! Mozno mate zname,kamosky,ktore si ho pochvaluju,ale urcite ho nemaju dlhsie ako 6-9 rokov.Aquamid sa po vacsine prejavi az po tomto obdobi.
Moja sestra zijuca v USA si takisto pomocou tohto jedu dala zvacsit pery.Treba uznat,vyzeralo to velmi dobre.Bola spokojna celych 8 rokom.Az do nedavna.Na vrchnej pere jej zacala tato latka migrovat a tvorili sa v pere drobne zhluky,alebo tzv granule (presne neviem) vyzeralo to hrozne!doslova strasidelne,nemohla sa pozerat do zrkadla,bola zufala a dala vypoved v praci!!Presla si 5 otrasnymi mesiacmi,musela zhanat chirurga ktory jej to odstrani,co bol dost problem.Ked sa obratila na chirurga ktory jej aquamid zaviedol,tak ostala nemilo prekvapena.Varoval ju stylom : aquamid je nova latka na trhu,ale presla vsetkymi bezpecnymi kontrolami statu(ktore su mimochodom riadene farmaceutickymi koncernami!)
Po 5 mesiacoch sestra vyzera ako predtym aj ked na perach sa to podpisalo trochu.
Dat sa dokopy ju stalo 6 500 dolarov,teda aquamid tvoril len necelu patinu.
Pokial si citate prispevky na internete,negativne skusenosti maju v 90% zeny,ludia,ktori si aquamid nechali zaviest par rokov dozadu.Jeho druha tvar sa prejavi cca po tych 5-8 rokoch.Najdete kvantum pripadov,kde ludia boli zufali a pisali ze aquamid im znicil tvar.Ja len nechapem preco su doktori ochotni riskovat svoju povest,dobre meno a vlastne aj prisahu,ved sa zaviazali ze v prvom rade nemaju ludom ublizit...

blondula

staci sa kuknut na "celebrity" ako vyzeraju po plastikach po rokoch !! hruza a des !! mna by to vobec nenapadlo sa dat vylepsit i ked pravdu povediac,ani nemam co lebo som "krasna" :DDDDDDD jedine vlastny tuk by som pouzila,ale aj to je otazne,ze z kade kedze ho nemam na "rozdavanie" ... vsade len same "umeliny" !!! dneska som citala v novinach ze co vsetko za pliagu doslova "zereme" :-((( normalne som zhrozena,ze v dnesnej dobe ked je vsetkeho,sa do kazdej "sracky" co sa je,davaju kadejaka "zgerba" !!!