Pozor Aquamid je jed

Príspevok v téme: Pozor Aquamid je jed
serbiagirl

Vcera som zaregistrovala temu ohladom vyplne pier vrasok a podobne nevstrebatelnym aquamidom.Baby,RUKY PREC!!!! Mozno mate zname,kamosky,ktore si ho pochvaluju,ale urcite ho nemaju dlhsie ako 6-9 rokov.Aquamid sa po vacsine prejavi az po tomto obdobi.
Moja sestra zijuca v USA si takisto pomocou tohto jedu dala zvacsit pery.Treba uznat,vyzeralo to velmi dobre.Bola spokojna celych 8 rokom.Az do nedavna.Na vrchnej pere jej zacala tato latka migrovat a tvorili sa v pere drobne zhluky,alebo tzv granule (presne neviem) vyzeralo to hrozne!doslova strasidelne,nemohla sa pozerat do zrkadla,bola zufala a dala vypoved v praci!!Presla si 5 otrasnymi mesiacmi,musela zhanat chirurga ktory jej to odstrani,co bol dost problem.Ked sa obratila na chirurga ktory jej aquamid zaviedol,tak ostala nemilo prekvapena.Varoval ju stylom : aquamid je nova latka na trhu,ale presla vsetkymi bezpecnymi kontrolami statu(ktore su mimochodom riadene farmaceutickymi koncernami!)
Po 5 mesiacoch sestra vyzera ako predtym aj ked na perach sa to podpisalo trochu.
Dat sa dokopy ju stalo 6 500 dolarov,teda aquamid tvoril len necelu patinu.
Pokial si citate prispevky na internete,negativne skusenosti maju v 90% zeny,ludia,ktori si aquamid nechali zaviest par rokov dozadu.Jeho druha tvar sa prejavi cca po tych 5-8 rokoch.Najdete kvantum pripadov,kde ludia boli zufali a pisali ze aquamid im znicil tvar.Ja len nechapem preco su doktori ochotni riskovat svoju povest,dobre meno a vlastne aj prisahu,ved sa zaviazali ze v prvom rade nemaju ludom ublizit...

andrea12345

Ked si tie diskusie lepsie vsimnete tak problemy mali len tie zeny, ktore si to dali pichnut u lekarov bez licencie alebo cestovali do Thajska a podobnych krajin alebo si kupili "aquamid" cez internet a podobne. Treba si dat pozor kto vam to robi a ci ma pravy material. Keby to bolo skodlive, tak by to uz daaaaaaavno zakazali...

RNG

Aquamid(polyacrilamid gel) nie je v USA schvaleny na pouzivanie, lebo migruje(cestuje) po tkanive a zamorenie v tele vyvolava zapaly a granule(tj smetne kose vytvorene na toto zamorenie tela).
Dievcata, kde je vase sebavedomie?
Pre to, ze by ste chceli vyzerat trochu lepsie, co je otazne, hoci plasticki chirurgovia samozrejme slubuju rozne nemoznosti, ste ochotni riskovat aj doslova zohavenie?!?
www.realself.com

andrea12345

Ja som bola u d.č. na aquamid. Dala som si pichnut do nosolabialnych vrasok a do vrasky medzi ocami. Dlho sme o tom diskutovali, chcela som najskor kyselinu, co stoji podobne. Povedal mi, ze je zbytocne vrazat prachy do kyseliny kazdy pol rok, lebo sa vstrebe. Ked sa to urobi profesionalne, tak problem nevidi. Verim mu, nie je to doktor, ktory by potreboval "nahanat" prachy na takychto malych zakrokoch. Poznam viacero zien, co si aquamid dali pichnut. To znamena, ze vsetky budeme chodit po 8 rokoch opuchnute?

Assia

Dr. Novotná sa vyjadrila v jednom článku v časáku, že niektoré zákroky skúša na sebe, nos síce nemá operovaný, ale to neznamená , že nemá iné zákroky, kuknem a vidím.
Okrem toho, nemusíš ako babička vysvetľovať, že máš silikóny, dajú sa totižto vybrať.

serbiagirl

darinadara
este k nemu,ja nevravim,ze nie je doveryhodny,poznam baby ktorym robil prsia,pracu ma peknu,ale ja uz naozaj neviem...rob ako myslis,prediskutuj to s nim,ale najlepsie aj s nejakym inym odbornikom..najlepsie takym,ktory nie je chirurg a teda nebudes jeho potencionalna klientka

serbiagirl

darinadara

no ako som pisala,po 8 rokoch sa jej vytvarali tie granulomy,proste ten material sa zapalil a zacal putovat kam sa mu zachcelo,pusa jej opuchla do obrovskych rozmerov,mimika tvare bola zla..vazne zly pohlad na nu bol.

serbiagirl

uhlie

typicky slovak....ano vsetky ukony ktore plati poistovna klientom idu z tvojgo vrecka,snad sa ty nikdy nedostanes do situacie ked za teba budu musiet platit obcania SR,asi by si to nerozdychal....idiot