Pozor Aquamid je jed

Príspevok v téme: Pozor Aquamid je jed
serbiagirl

Vcera som zaregistrovala temu ohladom vyplne pier vrasok a podobne nevstrebatelnym aquamidom.Baby,RUKY PREC!!!! Mozno mate zname,kamosky,ktore si ho pochvaluju,ale urcite ho nemaju dlhsie ako 6-9 rokov.Aquamid sa po vacsine prejavi az po tomto obdobi.
Moja sestra zijuca v USA si takisto pomocou tohto jedu dala zvacsit pery.Treba uznat,vyzeralo to velmi dobre.Bola spokojna celych 8 rokom.Az do nedavna.Na vrchnej pere jej zacala tato latka migrovat a tvorili sa v pere drobne zhluky,alebo tzv granule (presne neviem) vyzeralo to hrozne!doslova strasidelne,nemohla sa pozerat do zrkadla,bola zufala a dala vypoved v praci!!Presla si 5 otrasnymi mesiacmi,musela zhanat chirurga ktory jej to odstrani,co bol dost problem.Ked sa obratila na chirurga ktory jej aquamid zaviedol,tak ostala nemilo prekvapena.Varoval ju stylom : aquamid je nova latka na trhu,ale presla vsetkymi bezpecnymi kontrolami statu(ktore su mimochodom riadene farmaceutickymi koncernami!)
Po 5 mesiacoch sestra vyzera ako predtym aj ked na perach sa to podpisalo trochu.
Dat sa dokopy ju stalo 6 500 dolarov,teda aquamid tvoril len necelu patinu.
Pokial si citate prispevky na internete,negativne skusenosti maju v 90% zeny,ludia,ktori si aquamid nechali zaviest par rokov dozadu.Jeho druha tvar sa prejavi cca po tych 5-8 rokoch.Najdete kvantum pripadov,kde ludia boli zufali a pisali ze aquamid im znicil tvar.Ja len nechapem preco su doktori ochotni riskovat svoju povest,dobre meno a vlastne aj prisahu,ved sa zaviazali ze v prvom rade nemaju ludom ublizit...

serbiagirl

hmmmmmmmmmmmmmmmmm
ako ti je zrejme zname chemicke firmy s farmaceutickymi uzko suvisia...takze nechytaj ma za slovicka pls

uhlie

Najhorsie je to, ze ak zena dostane otravu, alebo jej praskne implantat, alebo nejaka ina suvisiaca nehoda, potom to vsetko musia platit ostatni , ktori pirspievaju do zdravotnej poistovne.

avec

priatelka ma manzela plastickeho chirurga. ona sama vsak nema ziadnu ani minioperaciu. ani on, ani nikto z ich rodiny. ked si vsimnete napr. aj tu doktorku novotna sa tusim vola, aky ma dlhy nosisko, ale neda si ho operovat. kvoli niecomu to asi ti ludia robia, ze operuju inych, ale sebe ublizit nechcu. je to dobry kseft a este ich aj zeny obliehaju a prosikaju, aby im pomohli. takze su nielen bohati, ale aj uctievani. je to len a len biznis. clovek fyzicky chory urcite nevychadza z udivu, ako si moze niekto dobrovolne zasahovat do vlastneho tela. kozna lekarka dr. viera hajdakova z blavy tvrdi, ze upravovat sa davaju iba nestastni a nespokojni ludia. ti stastni su spokojni sami so sebou a nemusia si sebavedomie zvysovat operaciami.

darinadara

inicialky sedia, myslela som, ze je doveryhodny, neviem uz naozaj komu sa da verit a kto sleduje len vlastne ciele. Co presne sa stalo tvojej sestre? :(

serbiagirl

darinadara
ma inicialy D.č,ze?
vsak ak sa rozhodnes,potom informuj ak budes chciet...
neviem,ohladom vyplne tukom som prispevky ani nehladala..
mna len zaskocili tie o aquamide,ale to percento zien,ktore ho museli dat von sa rokmi zvysovalo,chapes mozno tych par rokov to skutocne moze byt skvele a bezproblemove,ale tak moja segra sa popalila riadne....snad sa to tebe nestane

llek
mas uplnu pravdu,ak je odbyt musi byt aj ponuka,obrazky modeliek z photoshopu ktore maju 50kil aj s bicyklom su ideal krasy,k tomu 5ky kozy a angelinine pery...
ale je to kazdeho osobna vec,neodsudzujem to

llek

Nezastavam sa v tejto oblasi firiem, ktore prinasaju produkty pre oblast korekcnej chirurgie a dermatologie,ale oni sa riadia tym, co ludia chcu. Keby nebol dopyt nebol by ani odbyt. Ludia stracaju schopnost akceptovat sa takymi aki su, tuzia po krase z katalogov, zeny maju strach z vrasok - lebo v casopisoch sa sleduje kazdy jeden zahyb a vraska celebrit, ci akakolvek nedokonalost ich koze, fotografi ako sibnuti striehnu aby ich odfotili bez make-upu. Mlade zeny este pocas tehotenstva riesia v hlave co s prsiami po kojeni, ako keby to bola ta najvacsia hroza na tomto svete. Ludia su ochotni platit velke peniaze za vylepsovanie svojho zovnajsku, chcu to. Chirugovia, dermatologovia aj firmy sa riadia dopytom. Keby sme dokazali akcpetovat svoju prirodzenost, keby sme prestali verit na umeliny (ono telo nam to s tymi umelinami, najma ak ich je uz privela po case spocita), tak spominani ludia by bolo bez prace. Lenze nie su

darinadara

idem k tomu najlepsiemu, meno by som radsej nespominala, ale pravdepodobne vsetci vieme, kto je dnes na Slovensku esom plastickej chirurgie (robi vsetky nase "celebritky"). Presla som si k teme Aquamid asi milion prispevkov a len u maleho percenta sa po rokoch objavili tieto problemy, kt. su mimochodom hrozostrasne, takmer vsetci ostatni si ho nevedia vynachvalit. Nechcem tento produkt ani ociernovat ani propagovat, kedze s nim nemam osobnu skusenost. Jedine co mozem povedat je, ze po estetickej stranke je velmi pekny, posobi prirodzene, ale je tam stale to ale, co ak ja budem jednou z tej malej skupinky, kt. "nesadne"??!

a inak, vyplne vlastnym tukom sposobili nocne mory ovela viac ludom, podla toho, co som nasla. Ktovie kde je naozaj pravda. Farmaceuticky priemysel je najvacsie spina aka moze existovat

serbiagirl

darinadara
mozes sem napisat meno chirurga,ktory sa chce toho podujat?nech vieme komu ide skor o prachy ako o zdravie cloveka...
urcite som ta nechcela vyplasit,pravda je ze na perach to vyzera velmi pekne,prirodzene,ale nevstrebatelny material jednoducha lahko neodstranis....

inak,vraj to ma zavedene aj eva cifrova,aj ked co ja viem,na nej to nevyzera bohvieako...

blondula
mas pravdu,kazdy sa len hrabe za idealom krasy,kedysi som aj ja chcela vyzerat ako pamela:)ale ked si predstavim ze budem ako babicka chodit na preventivky a budem musiet vysvetlovat ze mam silikony,tak mi je mdlo:)myslim ze tie pery nie su az taky zasah do tela,ale na sestre som sa presvedcila o opaku...no co uz,snad sa to raz vrati do normalu a ludia opat budu spokojni aj s prirodzenostou,aj ked to by asi nepotesilo nasich chirurgov a hlavne nenazrane farmac.spolocnosti,ktore nas denne oboznamuju s novymi zarucenymi bezpecnymi jedmi..

btw vsimate si kolko reklam chodi na vyrobky z tychto zavodov na predcasnu smrt?tabletky,vyzivove doplnky,lieky na migrenu,spanok,akne a podobne?
raz jeden chlapik venujuci sa zdravej vyzive povedal ze zdravie je sice dobra vec,ale nie je to dobry biznis...