Maitalon antikoncepcia

lucinka128

Ahojte baby ja som sa chcela opýtať či mala ta antikoncepcia na Vás aj také účinky, že sa vám zväčšili prsia??? ďakujem za odpoveď.

silky260

Ahojte. Brala som maitalon 2 mesiace. Ale pri druhom blistri mi zacalo byvat na vracanie. Preto som ho prestala uzivat. Ale inak som z neho nepribrala ( schudla dokonca), ziadne problemy s pletou, bolesti hlavy alebo nieco podobne. Ak ma niektora zaujem, predavam zvysne 2 Blistre Maitalonu- cena 16€. ozvite sa na mail : sju.miklovicova@gmail.com

elly

ja mam skusenosti taketo...: zo zaciatku navaly tepla a zimy...po pol roku bolenie hlavy, menstruacne bolesti mi ostali, aj bolesti prs cca tyzden pred a inac nic, teraz po vysedeni sa mi prvy tyzden vyhodili vyrazky co aj ako prisli tak aj odisli :-) kramy meskali skoro dva tyzdne a inak nic :-) citim sa lepsie ako ked som brala HAK, ziadne bolesti, ziadne PMS :-) mam pocit, ze sa to upravilo po HAK :)

nusinka7

ahojte, mam to teraz domotane tak sa vas chcem spytat..7dnova pauza sa mi mala skoncit v stredu, ale ja som na to zabudla a dala si tabletku az vo stvrtok..takze pauzu mam 8 dnovu ale zistila som to az teraz po tyzdni..mam si dat vecer tabletku za dneska aj za tu minulu stredu? ci ju mam proste preskocit?...

jankaaaaaaaaa

tak ked nemas iq nato aby si pochopila pribalovy letak liekov tak ich ani neber radsej...
spravis 7dnovu pauzu a potom zacinas s novou hak akokeby si nic nemenila. alebo zacnes hned po skonceni starej hakj s novou