Maitalon antikoncepcia

Kristina Šubová

Ahojte mam dobre aj zle skusenosti,nakolko uzivam maitalon 8 rokov,kym som ho zacala brat mala som nepravidelny cykul,po case sa mi to upravilo,ale posledny pol rok mam neziaduce ucinky (medzimenstruacne krvacanie,mygreny,bolesti v podbrusku a pod...) ked som bola pred par dnami u gynekologa,povedal mi,ze dostali pokyn nepredpisovat tento druh antikoncepcie,z akeho dovodu,to som sa nedozvedela,ale ako som citala na inych forach,nemam tieto problemi len ja..hned ako rano uzijem tabletku,do 10 minut zacnem krvacat..takze ja ich uz nebudem uzivat,moj lekar mi predpisal adinee,tak som sama zvedava ci sa to zmeni...

Beata K.

Ja mam s Maitalonom velmi pozitivne skusenosti. Predtym som uzivala ine antikoncepcie, ale nesadli mi, az maitalon. Z Lunyty som spinila, nizka davka mi neudrzala cyklus a pri Dienorete ma zas bolievala hlava a mala som velmi citlive prsia. Maitalon mi sadol hned druhy mesiac, ziadne spinenie, ziadne bolesti hlavy, ci prsnikov a hlavne som nepribrala. Takze som naozaj velmi spokojna.

silvinka v

predam 3 plata antikoncepcie maitalonu rok spotreby 10mesiac 2016 krabicka je troska poskodena cena 25euro osobny odber Bratislava petrzalka 0911904629

sima754

Ahojte baby, rada by som predala 2 blistre Maitalonu, zostali mi lebo prechádzam na inú.
Ak máte záujem píšte na sima754@azet.sk alebo zavolajte.. 0902367415
predám za 15 €

slunickoS

Ahoj Janka125, moja skusenost s maitalonom je velmi dobra...Pri uzivani sa nevyskytli ziadne neziaduce ucinky iba prve 2 tyzdne ma pobolievala hlava, ale to telo si musi na antikoncepciu zvyknut..To by sa mohlo stat aj pri hocijakej inej antikoncepcii..Nepribrala som vobec prave naopak schudla som dve kila a spevneli mi prsia :)co ocenil hlavne frajer :D stale Maitalon uzivam takze ti neviem povedat co bude po vysadeni..Maitalon vrelo odporucam :)