Maitalon antikoncepcia

Babsy11

Ahojte niekto na predaj antikoncepcne tabletky mailaton...kludne aj cele balenie .samozrejme s platnym datumom spotreby...dakujem

Babsy11

Ahojte niekto na predaj antikoncepcne tabletky mailaton...kludne aj cele balenie .samozrejme s platnym datumom spotreby...dakujem

NIKA32

Ahojte, potrebujem poradiť. Antikoncepciu MAITALON užívam už skoro mesiac a je len jedna vec na ktorú sa nemôžem sťažovať a to, že som nepribrala, dokonca som schudla. No objavilo sa množstvo problémov, začalo mi bývať nevoľno, mávam strašne migrény, bolesti v podbrušku, krvácam aj mimo ciklu, strácam chuť do jedla a často pociťujem únavu. A tak som sa vás chcela spýtať či mám pokračovať v užívaní antikoncepcie alebo mam prejsť na inú.. Ďakujem za rady.

lena3456

Ahojte baby. Ja mam tiez velmi dobru skusenost s Maitalonom. Je to moja prva antikoncepcia, beriem ho uz 3 roky a nemozem povedat jedinu zlu vec. Nemam ziadne napatie v prsnikoch, nepriberam - dokonca som schudla 6 kg :) Teraz musim Maitalon na chvilu vysadit pretoze chcem otehotniet, no po porode hned ako to bude mozne sa urctie vratim naspat k Maitalonu. :)

Miskapd

Dobry den zeny predam balik maitalonu cize 3 plata spotrbny datum je 1.2018 za 20 e + postovne email- semodova.michaela@gmail.com

Kristina Šubová

Ahojte mam dobre aj zle skusenosti,nakolko uzivam maitalon 8 rokov,kym som ho zacala brat mala som nepravidelny cykul,po case sa mi to upravilo,ale posledny pol rok mam neziaduce ucinky (medzimenstruacne krvacanie,mygreny,bolesti v podbrusku a pod...) ked som bola pred par dnami u gynekologa,povedal mi,ze dostali pokyn nepredpisovat tento druh antikoncepcie,z akeho dovodu,to som sa nedozvedela,ale ako som citala na inych forach,nemam tieto problemi len ja..hned ako rano uzijem tabletku,do 10 minut zacnem krvacat..takze ja ich uz nebudem uzivat,moj lekar mi predpisal adinee,tak som sama zvedava ci sa to zmeni...