týka sa to aj vás? či to je len moja záležitosť???

Príspevok v téme: týka sa to aj vás? či to je len moja záležitosť???
bibena

Ahoj, toľko sa už v časopisoch popísalo o predmenštruačnom syndróme. Niekedy si poviem, že je to blbosť, ale som len ja taká alebo je nás viac?

Tak dnes 2-3 dni pred menštr. mi priateľ zavolá, že čo robím, či ideme večer nachvíľu k nám do podniku, len tak si zapáliť vypiť nejakú vodu. Ja hneď doňho, že prečo chce ísť, a nech príde k nám .... a milión otázok, on mi povie, že je unavený, nech idem k nim ja, ale nie.. zložila som telefón, potom sme sa stretli, lebo som musela ísť niečo vybaviť, zastavil sa, išli sme spoločnou cestou ... a ja "tak ahoj", sa na mňa začal pozerať, že čo zasa???? strašne urazená, že idem domov, volal ma a keď videl, že to nikam nevedie, povedal mi: Ahoj, keď prídem domov zavolám ti, ale šak si mohla nachvíľu ísť? Ja: "nie" ale potom mi niečo prešlo hlavou a šla som za ním. sadli sme si ku kamarátom a správali sa úplne normálne. a ja viem, že inak by som takéto niečo vobec neriešila, ale dnes zrovna áno? je to skutočne tým??? a pritom som von chcela? skutočne s nami lomcujú hormóny? alebo len so mnou?????

lulu22

a je to tu :D dnes očakávam "návštevu" a včera pri rozhovore-nazvime to tak :D s mojim priateľom som mala slzy v očiach kvôli takej kravine :D:D:D som si pak pripadala ako totálne precitlivené pako :D chudák ani nevedel, čo také povedal, či spravil a ked som videla ako nad tým dumá, tak mi bolo ešte viac do plaču :D:D nech už mám po, inak sa zbláznim :/

Lady29

nie vždy, ale aj ja mám takýto problém, niekedy sa dostanem do depky, inokedy sa radšej pohádam, ale keďže sa s priateľom nerada hádam krotím svoje hormóny :) ale dnes ráno som dostala menštruáciu a keď som išla autobusom do práce, tak už v autobuse mi začali tiecť slzy a plakala som potom ešte celú cestu. Prišlo mi všetko tak ľúto, všetky pekné spomienky a strašne veľa otázok sa mi výrilo hlavou...

jankaaaaaaaaa

ja asi ani niesom nervozna, nepocitujem to ako vobec, ale skor som tiez taka ze ma vsetko dokaze dojat a mam slzy v ociach uz len ked vidim nejake babatko :D alebo nieco co za beznych okolnosti cloveka urcite nerozplace :D

bibena

Tak o plakaní mi nič nehovor :) som rada, že nie som jediná :) Ale teraz som bola "protivná" iba jeden deň - dovod? večer som prišla a napísala túto tému a prešlo ma to! :)

luciana6508

Ja sa s nikym nehadam, ale v tomto obdobi (teda tak tyzden pred menstruaciou) mam depresie, vsetko vnimam prilis citlivo a dost vela veci ma dokaze rozplakat.

jankaaaaaaaaa

ked zena pocituje nadmerne zmeny nalad a zasahuje jej to do normalneho zivota, je vhodne sa poradit s psychologom/psychiatrom

[zruseny20]

Mňa sa zmeny nálad počas "dní" vôbec netýkajú.. nepociťujem nejaké zmeny na mne ani ja, ani moje okolie..

..jedine niekedy som nervóznejšia z toho dôvodu, že ma veeeeeeeeeeeeeeľmi bolí brucho.. ale to málokedy..

..vždy som si myslela, že to sa hovorí len tak o tom ženskom PMS, ale ako čítam pod sebou, tak zrejme nie ;)