Štátny zubár Bratislava - neviete mi poradit? (na sukromnika nemam peniaze)

fofofofo

keby ste vedeli aká drahá je technika a aké sú náklady u dobrého zubára boli by ste veľmi prekvapení a tie smiešne nízke ceny ktoré majú slovenskí zubári sú nic oproti tomu čo sa plati za tie iste výkony v zahraničí

poisťovne neplatia takmer nic, iba sa vyhovárajú že platia ale v skutočnosti jedine čo preplatia je na jednu kompozitnu plombu 5€ pritom reálne náklady sú aj cez 40€ a to ešte nie je započítaná ani práca zubára, sestričky a náklady spojené s použitím techniky a za chod ambulancie, ale samozrejme že v poisťovni vám povedia všetko co chcete pocut,vjedine čo vedia perfektne je hľadať akýkoľvek dôvod aby nemuseli preplatiť

Vierkaa

Dobry den,jedna zubarka mi obrusila zuby aj ked vedela ze tam mam zápal. Už 2 týždne neviem najst štátneho zubara ktorý by mi dal do poriadku chrup ak niekto o niekom viete prosim poradte mi.

deloyka

ono ti zubari a zubarky nie su az taki hajzli ako by si clovek myslel
u nas je volna tvorba cien a oni to vyuzivaju v max moznej miere..teda cest vynimkam
pocula som ako asistentka zubarky povedala,kolko berie zubar na 3poschodi,pri dalsej navsteve som uz aj ja platila viac,ona predsa nebude robit pod cenu...
a je jedno ci maju alebo nemaju zmluvu s poistovnou
kto byva blizko hranic,ide si spravit zuby do Polska,Ukrajiny,Ceska alebo Madarska

Lulita

klasik - chudobnym sa zuby vytahuju, kedze take osterneie kanalikov stoji okolo 100 e, sice aj trhanie je drahe 20 e, to asi uz len so snurkou o stolicku, tiez nechapem, preco zubarom treba tolko platit, na druhej strane si vravim, esteze nepatime za odbery krvi atd. to by sme pomreli vsetci

preŠtudentku

Zdravim a kde sa da u ktoreho zubara sa da zverit do ruk studentom zubneho lekarstva v Bratislave prosim napiste mi na maculko@centrum.sk

rača

na to je tazko nejake vysvetlenie lebo naozaj su zuby sucastou celkoveho zdravia. toto koho napadlo ze zubarov vyclenili to nepochopim. ked chodis pravidelne na prehliadky tak kazdy rok mas narok na zadarmo prehliadku. ale ked jeden rok nejdes, tak uz ti poistovna neuhradi nic, ani tu prehliadku. poistovna zubarom doplaca, ale oni klamu, povedia pacientovi ze poistovna im nedava nic alebo ze uz maju precerpany limit a vsetko si daju zaplatit. a potom dostanu prachy este aj od poistovne. su to podvodnici, hlavne v blave. ale najst dobreho zubara je problem na celom slovensku.dnes uz sa daju zuby reparovat velmi kvalitne ale oni to len tak oflakaju aby si musela za chvilu prist znova.

klasik12321

A vysvetli mi niekto, preco toto nespada do zdravotneho poistenia? Ved taky zanedbany kaz moze byt doslova zivotu nebezpecny. A urcite existuju ludia, ktori si nemozu dovolit zaplatit ani toho najlacnejsieho - co potom? To maju cakat na to, co vsetko v tele sa im z toho poskodi?

študentkaZL

v Bratislave môžte využiť ošetrenie študentami zubného lekárstva, za zvýhodnené ceny, pod dozorom lekára,v prípade záujmu ozvite sa na uvedený e-mail.