ako dostat druhu sancu?

Príspevok v téme: ako dostat druhu sancu?
limariten

boli sme spolu 4 roky. rozisla sa so mnou pred mesiacom a pol ( jún 2011). tento rok som sa k nej spraval hrozne. vyvrcholilo to tym, ze jej brat mal svadbu a tam som sa opil a vynadal jej. strasne ma to mrzelo, nepamatal som si to. po 2 mesiacoch sme boli spolu na dalsej svadbe. hovorila, aby som nepil, vycitala mi to. opat som si vypil a dopadlo to fiaskom. vtedy sa rozisla so mnou. velmi to lutujem. chcem ju spat, ale ona je rozhodnuta pre definitivny koniec.

teraz viem, kde som robil chyby. zmenil som sa, povedalo to aj okolie. no, ona tomu neveri. co mam robit?

Matyo

ale šak normálne kúp kyticu kvetov, choď za ňou povedz, že si bol kok.., že sa už nič také nestane a že ju veľmi miluješ a bla bla bla a keď ani to nezaberie tak už len anča dlaňová ti ostáva :D

mnamka257

hned na zaciatok- ziadas ju uz tretiu sancu, pretoze druhu si dostal po tom, ako si ju strapnil na bratovej svadbe. ja osobne, by som ti sancu nedala a velmi by som sa cudovala, keby ona spravila inac, zamysli sa, ci by si jej dal ty este sancu a predtym ako povies automaticky ano, vstup si do svedomia a odpovedaj maximalne uprimne, aby si neklamal sam seba

olala

trsoku sa pocuvaj! vypisujes tu ake dobre veci ste prezili a bla bla a teraz sa to kvoli jednej veci dopototo. to je sice pravda ale tym ze si ku niekomu dobry mu neublizis. ale spostym spravnim ano.ci ako to vidis ty?ze teraz za toze si bol na nu 100x dobry tak teraz k nej mozes byt 100x svina?kolko mas rokov?15?
dalsia vec. pises ze si ju nijako neponizil tym ze si jej spravil scenu,lebo sak to nikto nepocul.a?sa fakt trosku/dost nad sebou zamysli. s tohto co tu citam mam pocit ze tam tych problemov bolo viac ako pises. si skus po sebe par krat precitat tie tvoje uplakane nazory a pochopis o com hovorim...osobne sa ten babe vobec nedivim.

User_37597

inak chcel by si dobre rady od ludi co to zazili..ale zbytocne ti poradia a zbytocne ti povedia ze bud ti odpusti alebo nie ked ona neni ostatny ludia.ona je ina je originalna nenahraditelna nema klon co znamena ze ona sa moze rozhodnut uplne inak ako ti budu ostatny radit.
chlapce posral si to to je jasne ale aspon sa teraz potvrdzuje ta znama veta ze kazdy sa uci na vlastnych chybach.

User_37597

neskoro places nad rozliatym mliekom.jaj preco si mi ludia uvedomime co cenne sme mali az vtedy ked to stratime?to uz sa da pripisat k zakonom fyziky

Jaja26

"Ženu si treba vážiť kým ju máte, lebo keď ju nemáte už je neskoro"

zmenil si sa? nikto sa nezmení, len sa dokáže pretvarovať, ale ako dlho????keď sa ožerieš a chováš sa ako hovado, tak to sa nezmeníš!!! žiadny chlast! ale dokedy! kým ťa niekto neprinúti???

bože vy ste niekedy takí primitívny až to bolí!!!!

limariten

takze podla vsetkeho co som si precital uz asi nemam sancu aj ked jej dokazem ze som sa zmenil,alebo ano?vazne by mi pomohli niake dobre rady od takych co sa im nieco podobne stalo

limeritan

no na tej prvej svatbe so dlho nepil lebo som nechcel,ona mi povedala aby som si dal a potom sa to zvrhlo a na tej druhej svatbe som mal tiez najprv len nealko pivo ale potom ako to byva na svatbe chodili si pripijat mladomanzelia s kazdym tak som si musel dat,potom boli niake sutaze,a ked ja pijem iba domace tak so nepotreboval vela,lebo mi uz staci malicko.u mna neexistavalo ako u vecsiny chalanov ze chodit si s kamaratmi vypit,alebo vecer na pivo,ja som bo fakt stale s nou a tym padom mi stacilo malo a uz to bolo.ja viem ze to neni ospravedlnenie ale uz sa stalo a prial by so si to vratit spat