"bývalá"

Príspevok v téme: "bývalá"
1angelina23

Ehm... baby je to normalne ze aj po vyse rocnom vztahu s priatelom stale ziarlim na jeho byvalu?... Nestretava sa s nou, ani nic podobne rozisli sa v zlom (prakticky ju nechal "kvoli mne") a jednoducho nemozem ju vystat... priatel ma lubi velmi a aj ja jeho, len nechapem preco mi tak priserne Ona prekaza, ked s nou prerusil vsetky kontakty, dokonca si dava aj pozor na to aby predo mnou nevyslovil jej meno, je velmi tolerantny..Ale jednoducho ako nahle sa nahodou cosi naskytne, ked aj drobnost, ze nieco spomenie, kde sa nachadza Ona tak ja mam automaticky pokazeny celý deň. A jasne ze ho zneprijemnujem aj priatelovi, hoci nechcene :/

1angelina23

ty si bola OSUDOM daná do fóra.... asi... ale mojim OSUDOM je tuto neprajnú odpoveď považovať za zbytočńú :-) vďaka

iwa1961

1angelina23

- Nikdy nestavaj svoje šťastie na nešťastí druhých, pretože šťastná v skutočnosti nebudeš. Toto by si predsa mala vedieť.
- A nikdy nerob iným to, čo nechceš, aby iní robili Tebe. /To znamená: neber inej žene muža, pretože ten Ti nepatril, nepatrí a nikdy patriť ani nebude/.

Môžeš to vidieť aj sama na sebe, že nie si šťastná a Tvoju myseľ neustále zamestnáva jeho bývalá.
Ani nemôžeš šťastná v tomto vzťahu byť... jednoducho OSUD Ti to nedovolí, pretože si vstúpila do vzťahu. Ten možno práve prechádzal nejakou krízou, čo je normálne, pokiaľ sa ten vzťah vyvíjal.
Ty si bola OSUDOM daná do cesty mužovi, či obstojí v skúške... evidentne neobstál.
Tvoje pocity sú na mieste a sú len začiatkom konca... tohto vzťahu, ktorý určite zanedlho príde. A to vôbec nemusí byť preto, žeby sa Tvoj priateľ vrátil k bývalej. Pokiaľ je jeho bývalá aspoň trochu ma úrovni, tak by ho ani neprijala.
Lenže po svete chodí kopec iných žien a dievčat... a skús si tipnúť koľko je takých, akosi Ty, že jednoducho rozbiješ vzťah a namotáš sa na partnera? ...Toto čaká teraz Teba... Osobne Ti to neprajem, ale bude to tak... Už zanedlho príde iná, nová partnerka, ktorá zaujme Tvoje miesto a Ty? ...Dostaneš len to, čo si sama dala.

Prajem Ti veľa šťastia.

iwa1961

1angelina23

- Nikdy nestavaj svoje šťastie na nešťastí druhých, pretože šťastná v skutočnosti nebudeš. Toto by si predsa mala vedieť.
- A nikdy nerob iným to, čo nechceš, aby iní robili Tebe. /To znamená: neber inej žene muža, pretože ten Ti nepatril, nepatrí a nikdy patriť ani nebude/.

Môžeš to vidieť aj sama na sebe, že nie si šťastná a Tvoju myseľ neustále zamestnáva jeho bývalá.
Ani nemôžeš šťastná v tomto vzťahu byť... jednoducho OSUD Ti to nedovolí, pretože si vstúpila do vzťahu. Ten možno práve prechádzal nejakou krízou, čo je normálne, pokiaľ sa ten vzťah vyvíjal.
Ty si bola OSUDOM daná do cesty mužovi, či obstojí v skúške... evidentne neobstál.
Tvoje pocity sú na mieste a sú len začiatkom konca... tohto vzťahu, ktorý určite zanedlho príde. A to vôbec nemusí byť preto, žeby sa Tvoj priateľ vrátil k bývalej. Pokiaľ je jeho bývalá aspoň trochu ma úrovni, tak by ho ani neprijala.
Lenže po svete chodí kopec iných žien a dievčat... a skús si tipnúť koľko je takých, akosi Ty, že jednoducho rozbiješ vzťah a namotáš sa na partnera? ...Toto čaká teraz Teba... Osobne Ti to neprajem, ale bude to tak... Už zanedlho príde iná, nová partnerka, ktorá zaujme Tvoje miesto a Ty? ...Dostaneš len to, čo si sama dala.

Prajem Ti veľa šťastia.

darina32

no tak tam naozaj nie ej problém v nej..a.lebo v Tvojom partnerovi, ale v tebe. Ak aj pri rozchode šiel za Tebou, tak iný dôkaz chceš? Je fakt dobré, že problém vidíš v sebe, lebo to je prvý krok k tomu, aby si na sebe pracovala. Nejdem Ťa tu uisťovať, že on Ti je isto verný a s exkou sa naozaj len kamaráti. Pretože základom vzťahu je dôvera, tú však nevieš svojmu priateľovi dať...to je zlé, ale podľa mňa dokážeš na tom zapracovať. Nie je hanba ísť za psychológom, nie je hanba pracovať na sebaprijatí a sebavedomí, pretože ak človek nemá rád seba,a k nedokáže veriť sebe, tak má problém veriť iným.

audiTT

No ja sa s ňou nechcem stretnúť, nechcem ju vidieť, počuť, nechcem nič, mám alergiu na nu, dokonca už ani známu, ktorá sa vola tak isto ako ona neoslovujem menom, lebo už nemôžem ani cítiť nič čo súvisí s ňou. On to aj chápe, že mi to vadí, ale chápe to štýlom, že som iná, neustále tvrdí, že nerobí nič zlé, a nechápe, prečo mi to tak prekáža, teda všetko robí pre moje dobro. Nedokáže pochopiť však, že by to vadilo každej inej, a že to nie je tak úplne dobré, čo robí. Každopádne, rozchod už som skúsila, potom prišla obrovská kytica, zmena v mnohých veciach, len problém je, že vo mne ostala taká ta nedôvera, niečo čo mi bráni zahodiť to za hlavu, kľud, že ked mu niekto vola o pol noci ostanem pokojna, ze ked sedi hodinu za pocitacom ostanem pokojna, ze tam nepise potajomky, mne uz po tomto ostala taka paranoja, az mi je z toho samej nedobre.

darina32

vieš...ono je jedno, čo Ti hovorí niekto iný, ty máš dôvod, prečo Ti to vadí. Väčšina ľudí ma s Ex priateľmi dobré vzťahy, moja kamarátka u EXa aj bývala po rozchode a kamaráti sa aj s jeho súčasnou partnerkou. Jej terajší partner však jej Exa nemusí a Ona to rešpektuje a nestretáva sa s ním ako kedysi, lebo tento partner jej jej prednejší. Možno ten rozhovor s ňou nie je zlý nápad, skús ju spoznať ako človeka a nebrať ju ako EXku svojho frajera a ak to nepôjde skús frajerovi vysvetliť, že jeho bývalá Ti ako človek nesedí, že preto s ňou nemôžeš byť "kamarátka". Neviem ako spolu komunikujete, ale nemyslím, že by bol taký blbý, aby mu nedošlo, že si takou prkotinou kazíte vzťah. Mal by aj on urobiť ústupky, lebo nie všetky chyby budú asi v Tebe. To stretnutie s ňou však zváž.

audiTT

Tak ja sa snažím hladat chybu hlavne u seba. Lebo obcas mam pochybnosti ze to je moja chyba, ze neviem pochopit ze existuju pary, ktore po rozchode ostanu kamaratmi. Ona mu vraj navrhla, ze mi moze zavolat a porozpravat sa so mnou aby som bola kludna...onma presviedca, ze ju inak ako kamosku neberie, a nechape moje reakcie, a ich spolocni kamarati si myslia ze som sisi, ked mi to prekaza...

darina32

dve roky po rozchode a on to ešte nerozchodil?...no...aj tak platí to, čo som napísala. Ja by som postupovala asi k rozchodu, však o čom to je, keď sa stále zožieraš?

audiTT

No to myslím písala tuto zakladateľka. Že ju nechal kvôli nej. Ja ako som písala, som s ním začala chodiť po tom, čo boli už dva roky rozídení.

darina32

ono fakt, že ju nechal kvôli Tebe je asi problém. Podľa mňa si sa s tým nejak nezmierila a preto ho podozrievaš. Si ešte mladá, podľa mňa by V vám pomohol rozchod. Uvidela by si ako sa správa, ak by bojoval o teba, tak by nebolo pochýb na kom mu záleží. Je tu však aj možnosť, že by sa vrátil k bývalke...ale to by si aspoň vedela, že na Tebe mu nezáležalo a mohla by si sa posunúť inam. Neviem aká si povaha, na takéto niečo treba totiž odvahu. Mne to vyšlo...Treba si dobre premyslieť, či Ťa to takto baví a či to za ten risk stojí.