posilovna iba pre baby...

peťa

caute lulia! nevie tu niekto poradit niaku dobru posilu staci niaku malu hlevne nech tam neni vela ludi....dakujeeeem =)

lindusa

janushka,dakujem moooc :o),uz si to aj idem pohladat kde to je:).Ink uz som viacmenej bola rozhodnuta ist do zmiesanej :o)

janushka

jasne, v petrzke na gercenovej 27 je fit centrum len pre zeny, vola sa to h-fit,maju aj stranku na nete. priestory su sice dost stiesnene, ale neboj, nechodia tam ziadne pipenky s idealnymi postavami.

jacquelin

no ani ja este nevidela v posilke ani peknu a royhodne ani sexy holku. chodim do posilky kam chodia sami mafiani a im podobni... takze ked tam prisla prvy krat ja, 162 cm "vysoka" a 44 kilova holka tes cumeli na mna jak na zazrak a ten chalanisko co tam predava to vstupne mi nechcel asi desat minut verit ze ja fakt tam cem ist.. faux pas?? no a teras je to fain.. sa us v celku poyname a bawime spolu..

lenka22

ja som chodila tiez do posilky kde boli aj chlapi a baby, a poviem ti ze ani jeden tam na mna necumel, a baby tam boli take, ze od modeliek mali riadne daleko... Potom som nasla posilku do ktorej takmer nik nechodi, a bola tam nuda, prestala som tam chodit a vratila som sa do tej preplnenej, je to lepsi pocit ked sa okolo teba motaju ludia ktori tiez potrebuju schudnut a spevnit.
Oni sa zaoberaju sebou, nezaujimaju ich ini ludia, tak tam chod a v pohode si odcvic co mas a spokojna chod domkov :)))

lindusa

diablik,uz som viac-menej odhodlana:o) ,ale ked si predstavim tie opovrhujuce pohlady pipiek a vysmesny vyraz v tvari chalanov,tak to ubija...no ale dajako sa premozem :o)

diablik

pozri.. ides cvicit kvoli sebe, nie? preco ta zaujimaju ludia, kt. uz mozno nikdy neuvidis? robis pre seba a pre svoje telo super vec, takze nevidim ziadny problem a dovod rozmyslat, ciist alebo nie kvoli niekomu koho ani nepoznam.. nerozmyslaj a utekaj cvicit!!