Ziadny chalan ma nechce

Príspevok v téme: Ziadny chalan ma nechce
laura111

Ahojte,mam uz 20 rokov a este som nemala ziadny vztah,vlasne ani chalana.
moje kamosky zacali uz v 16ke a ja stale nic.Tesim sa s nimi,ale som smutna.lebo si neviem dat rady.Nie som ani skareda,casto ma mame chvalia znami aj sa za mnou chalani na ulici obzeraju.
Som strasne hambliva.Na strednej som ako kazde dievca snivala o frajerovi a mam pocit,ze som uz stara,aby som teraz zacala.
Neviem,co mam robit ani sa koho opytat.Bojim sa,ze to tak bude aj na vysokej.
Som osamela a casto,sa ma pytaju ci niekoho mam a poviem ,ze nie a je mi to luto.Nie preto,ze sa nemozem chvalit.Len som mala svoje sny a nezakopol o mna nikto.Neviem ci preto,z nie som vystredna???
Byt panna v 20ke tiez nie je nic moc.V nasej triede som uz bola asi sama.
tiez sm chcela prezit lasky ,drzat sa za ruky a byt s niekym stasna.Taketo veci predsa riesia14 a ja som v 20ke este nemala sancu.
Mam to nechat tak a zostat sama?

luki345

anonym....s tymto isto nesuhlasim ...vsetko pride casom to je spojenie ktore som pocul niekolko krat...stale nieco odkladat ze raz to pride pockas si....budes cakat dlho a nic a pootm bude clovek stracat motivaciu ...na to co dufal sa mu nenaplnilo a je este zufalejsi....takto to mam ja presne :/...samozrejme niekto to stastie ziska ale nie vzdy ked nie je to len horsie a horsie...poznam aj ludi co maju cez 50 a nikdy nikoho nemali .....

anonym č.10

Hlavu hore, netreba sa nechať zožierať takými vecami, ja som mal rovnaký pocit pred niekoľkými rokmi, že do môjho života nevkročí ani kúsok šťastia a stalo sa a teraz o to šťastie prichádzam a viem, že niekde tam vonku na mňa čaká ďalšie šťastíčko, len netreba strácať hlavu, si mladá a život máš pred sebou, tak sa prosím neopúšťaj, existujú ľudia čo majú rozhodne horšie problémy. Jednoducho, na všetko príde, len tomu treba dať čas.

kUBIik

Ahoj niky5789 mas nick na pokeci??,si z KE? ked tak napis tvoj nick nevadi ked budes aj niekde dalej byvat, ja som.z Kosic moj nick na pokeci je kubik732 ak tak mi napis na pokeci ,alebo daj mi tvoj nick a uvital by som aj nejake foto... ak chces tak napis ahoj...

luki345

CASTO CLOVEK NA INTERNETE NAKECA O SEBE AKY JE SKVELY ...BUDES SI S NIM PISAT POL ROKA STRETNES HO A ZISTIS VACSINOU ZE NIC NENI TAK ...CEZ INTERNET SA ZOZNAMUJU ZUFALCI NA TO SOM PRISIEL PRED PAR ROKMI....SOM UZ SA TAKTO ZOZNAMOVAT NECHCEM...NAJLEPSIE SA ZOZNAMIS CEZ LUDI ...FACE TO FACE

luki345

neboj sa ja mam tiez 20 rokov nikoho som nikdy nemal ...aa ani mat assi nebudem ...hamblivy som ja az moc ..dost mi to vadi...hamblivy clovek je hamblivy pre nieco ...napr vyzor, vyjadrovanie, proste vzdy pre nejaku vec....ty si si nenasla priatela lebo si nepriebojna ....ja som na tom podobne ..tak preto som zareagoval na tuto temu....ale ja si myslim zue som strateny pripad...nechal som uz vsetko vysku , sport, kamaratov...hambim sa za svoj vyzor mal som urcite kozne problemy ...a dost ma to uzavrelo do seba ......vidis nie si jedina aj v tvojom veku nie je neskoro ...na deti si pockas vo vyssom veku 30 r....teraz si este uzivaj tych 10 kym budes este mlada....clovek starne od 25-30 ROKOV je to individualne :).........PORADIM TI NEZOZNAMUJ SA NA INTERNETE ...AKO SOM TU VIDEL JEDEN TI TU VYPISUJE SVOJ ZIVOTOPIS ...JE TO LEN STRATA CASU HOVORIM Z VLASTNEJ SKUSENOSTI ...

niky5789

ahoj kUBIik ja mam ten isty problem ako ty.. mam 17 rokov a este som nemala chlapca :( poslednu dobu ma to velmi trapi .. a velmi by som chcela najsť lasku.. ozvi sa mi ak nie si fake :)

mnmnmnmnmnmn

tiez mam problem si najst babu na vazny vztah a to mam 27,furt som si myslel ze preto ze som skarady alebo neviem co...ale zistil som ze sa asi len bojim mat dlhodoby vztah,preto ze neznasam neveru a klamstvo a som nedovercivy....
Dufam ze kazdy si raz niekoho najde