Ziadny chalan ma nechce

Príspevok v téme: Ziadny chalan ma nechce
laura111

Ahojte,mam uz 20 rokov a este som nemala ziadny vztah,vlasne ani chalana.
moje kamosky zacali uz v 16ke a ja stale nic.Tesim sa s nimi,ale som smutna.lebo si neviem dat rady.Nie som ani skareda,casto ma mame chvalia znami aj sa za mnou chalani na ulici obzeraju.
Som strasne hambliva.Na strednej som ako kazde dievca snivala o frajerovi a mam pocit,ze som uz stara,aby som teraz zacala.
Neviem,co mam robit ani sa koho opytat.Bojim sa,ze to tak bude aj na vysokej.
Som osamela a casto,sa ma pytaju ci niekoho mam a poviem ,ze nie a je mi to luto.Nie preto,ze sa nemozem chvalit.Len som mala svoje sny a nezakopol o mna nikto.Neviem ci preto,z nie som vystredna???
Byt panna v 20ke tiez nie je nic moc.V nasej triede som uz bola asi sama.
tiez sm chcela prezit lasky ,drzat sa za ruky a byt s niekym stasna.Taketo veci predsa riesia14 a ja som v 20ke este nemala sancu.
Mam to nechat tak a zostat sama?

stoklassss

bud rada aj ts su to svine. Dobrych je ako safranu cize strasne maaaaalo. 95% su svine vypocitave ktorym ide len o sex. A su aj zlatokopi co idu po zenach co naju majetok a postavenie napr. viktor vinze a blba banaska si nahovara ze ju miluje :D
Nemas co lutovat len by ta obmedzoval na zivote nic viac. Hovada su to. Zahravaju sa s nasimi citmi.
Ser na nich.

jhhh

Ja mám 21 rokov a v živote som nemal vzťah no a samozrejme som aj panic. Vy ženy to máte v tomto smere ľahšie, ak si panna tak to väčšinu chlapov poteší, že budú môcť byť prví a nebudeš môcť porovnávať :) Si žena a ak si aspoň trochu pekná alebo priemerná tak ťa nejaký chlap určite dostane...

Mňa nikdy žiadna baba nechcela tiež, ale to bude asi tým, že som sa ani žiadnu nepokúšal zbaliť. A teraz už je neskoro. 99% báb v mojej vekovej kategórii už samozrejme niekoho má alebo mala...

Už pomaly pripravujem na život v samote. Panic ale zostať nechcem, sex si chcem určite aspoň raz vyskúšať. Našťastie existujú profesionálky, ktoré mi s tým za malý príplatok pomôžu :)

Ver mi, že byť muž panic je oveľa horšie než byť žena panna :)

exwhyz

Áno, mali by sa za to modliť. Divné je to, že už som sa začal modliť aj ja:-) Neviem síce za čo, ale začal:-) Asi za to, aby som nedostal koróziu pečene:-)))
A už mi aj poradili tí zhora nasledovne, pro futura: keď ťa bude tvoja druhá žena kritizovať, tak drž hubu a krok!!! Dobrá rada nad zlato, ale neviem, či sa mi do tohto nového projektu chce ísť:-)
Inteligencia, krása, peniaze, auto, byt, láska, sex ešte vždy nie je všetko:-)
Tak pôjdem asiK spať a ešte si navyše venujem sám sebe jeden super song: Lower than the bottom:-)
www.youtube.com
Keď si raz zahrám so Slashom, tak potom môžem umrieť a môžem oprdieť aj všetky peniaze a aj celú matériu.

sportovec1

Jaj dievcata, dievcata. Ved to vobec nevadi ze ste nemali nikoho v 20.Si cente same seba.Tak to aj vyzera potom, ked dievcata chodia polonahe, zaujat chlapcov, ktorí sa nasledne s nimi akurat tak vyspia, pol roka ptahaju za nos a nechaju vas.Ja mam 23 a nemal som ziadnu este, neide o to mat hned niekoho, vztah je velka vec.A hlavne vztah nikdy nebude o sexe, sex patri do manzelstva...Dievcata,zeny,. budte pokorne,uprimne,jemne a hladajte si chlapcov ktorí su dobrí.Za to vsetko sa modlite.