Ziadny chalan ma nechce

Príspevok v téme: Ziadny chalan ma nechce
laura111

Ahojte,mam uz 20 rokov a este som nemala ziadny vztah,vlasne ani chalana.
moje kamosky zacali uz v 16ke a ja stale nic.Tesim sa s nimi,ale som smutna.lebo si neviem dat rady.Nie som ani skareda,casto ma mame chvalia znami aj sa za mnou chalani na ulici obzeraju.
Som strasne hambliva.Na strednej som ako kazde dievca snivala o frajerovi a mam pocit,ze som uz stara,aby som teraz zacala.
Neviem,co mam robit ani sa koho opytat.Bojim sa,ze to tak bude aj na vysokej.
Som osamela a casto,sa ma pytaju ci niekoho mam a poviem ,ze nie a je mi to luto.Nie preto,ze sa nemozem chvalit.Len som mala svoje sny a nezakopol o mna nikto.Neviem ci preto,z nie som vystredna???
Byt panna v 20ke tiez nie je nic moc.V nasej triede som uz bola asi sama.
tiez sm chcela prezit lasky ,drzat sa za ruky a byt s niekym stasna.Taketo veci predsa riesia14 a ja som v 20ke este nemala sancu.
Mam to nechat tak a zostat sama?

denisaf

ze uz 20 rokov :D pane boze dievca ty pises ako keby mas 62.... dam ti paradoxnu radu.. prestan riesit chlapov a vtedy pride laska... ja viem je to stokrat omielana rada ale fakt funguje.... ries pracu, alebo studium alebo cokolvek robis ale zabudni na lasku a vtedy sa ti objavi..

scarletjohanson

Pamell praveze vela skaredych ale ozaj skaredych zien je vydatych comu sa zas ja cudujem lebo skarede su v postavach aj v tvari a fesandy zostavaju na ocot

scarletjohanson

Pamell praveze vela skaredych ale ozaj skaredych zien je vydatych comu sa zas ja cudujem lebo skarede su v postavach aj v tvari a fesandy zostavaju na ocot

Pamell26

Sevrin
áno ak narážaš na zlatokopky ale váš problém ak idete predovšetkým po kráse tela tak potom ste zaslepení že nevidíte pravú tvár ženy až keď vám dojí peňaženku a niektorým sa oči neotvoria vôbec.

Pamell26

Sudoku
pi*ovina, ja chodím k vode pravidelne sa opaľovať a nič. Žiadní muži ma neoslovujú aj keď ich chodí k vode dosť. Chodím na onlinekorčule a tiež nič. Chodím na kurz francuzštiny a tiež nič. Ak niesi dosť sexi pre dnešných mužov nemáš šancu. Jedine pre nejakého zúfalca ktorí majú sebavedomia až až pri balení.
Stoklasss má pravdu, muži sú vypočítavé svine. Idú len po kráse a sexe. Ak ich to omrzí hľadajú inde.

Sudoku

Toto je nejaký problém?? Dievča, dievča, spamätaj sa. Je teplo, tak choď cez víkend niekam k vode, zober deku, plavky a opaľuj sa a uvidíš že nejaký chalan sa prihovorí a ostatné je už na tebe. Tak málo ti stačí k šťastiu? Aby si mohla povedať, že aj ty "niekoho máš"?