je to fer?

Príspevok v téme: je to fer?
danka12

je to fer, ze...? student, ktory maka cez skolu aj cez prazdniny este ani jedno leto nemohol ist k moru, lebo si z tych penazi musi hradit bezne vydavky..a na druhej strane, student, ktory nerobi nic, si k moru pojde, lebo mu to zaplatia rodicia. moje statistiky ukazuju, ze takto to je vo vacsine pripadov v mojom okoli. zda sa vam to ferove??

ta3

Suphotam, ShaulaThalit
Je to moj nazor a stojim si za nim, musim vsak pripomenut, ze som ku nemu dospela az ked som po niekolkorocnych uvahach uznala karmu a reinkarnaciu, ak Vy dve na tieto veci neverite, potom sa nemame o com bavit, potom je pre Vas naozaj tazke uverit to, co tvrdim, aby sme pochopili preco to tak je, nemozeme sa na momentalnu situaciu jednotlivca pozerat iba v rozsahu jeho terajsieho zivota, ak niekto ziskal majetok necestnym sposobom a teraz ma na drahe dovolenky, netreba mu to zavidiet, za svoju necestnost bude platit a naozaj aj on dostane to, co si zasluzi, bohuzial, veci, ktore som nacrtla su velmi zlozite na diskusiu v jednom prispevku a uz vobec nie je mozne diskutovat o tom s niekym, kto ma take nazory, ako ich tu prezentuje, ShaulaThalit, to je v poriadku, ze mas na danu vec iny nazor, ale to este neznamena, ze niekto iny nemoze mat opacny nazor a tiez neznamena automaticky, ze prave ten Tvoj je spravny

ShaulaThalit

To co je za pico..nu, ze kazdy ma to, co si zasluzi??? To si niekto precital niekde na internete, nema vlastny postoj, nechce sa mu premyslat, a tak ho poklada za ten najspravnejsi? Ha.
Kazdy ma ine podmienky. A ak chce niekto zit lepsie, tak sa o to musi aj pricinit... mysli par krokov dopredu, mozno ta napadne aj nieco lepsie ako hlupe citatiky bez logiky.

Suphotam12

Nemyslim si ze kazdy ma na to co si zasluzi...clovek ktory podvodom pride k financiam a ide z tych penazi na dovolenku..to nebude az tak zasluzene

uhlie

Najzaujimavejsie na tom predaji je to, ze jeden nemenovany minister vyhlasil, ze stat nie je dobrym vlastnikom a spravcom tychto podnikov a preto ich treba predat. Taky trochu paradoch je, ze tym vlastne priznal, ze ani on nie je dobrym ministrom a jeho vlada nie je dobrou vladou, lebo ten isty stat zastupuje.

lost

Ak vieme predat tak elementarnu vec ako SPP, T-Com, Elektrinu a Vodu.. a co ja viem co este.. tak dovi dopo :)

A preco potom sme krajina 3. triedy..

Aj ja by som vlem irad kupil SPP, preco mi to ale nepedaju ? Ved su v strate.. haved jedna, kto to vlastne vlastni ? Ak by boli v strate, tak by to s radostou predali a ja by som s radostou priniesol dodavku plnu penazi..

Ale uz si to predali kamosom.. A "straty" nie su straty, ale "nedosiahnuty zisk" skrz kreativne uctovnictvo...

Ale tak.. Mozno si otvorim lekaren, lebo ludia udu v zime chorlavejsi tipujem.. A mozno.. Mozno bude slovensky narod velmi otuzili za par rokov :)