Vidim sa stale tucna

Príspevok v téme: Vidim sa stale tucna
patricia1313

Ahojte mam vysku 164 cm a vahu 63 kilov,pred rokom som schudla 14kg,,vela ludi mi povie ze vyzeram dobre,,ale ja sa stale vidim este tucna a trapim sa,,,davam si pozor na jedlo a stravim dve hodiny v posilovny kazdy druhy den.Vaha mi stoji,,a ked urobim niejaky prehresok,,mam velke vycitky,,Dokonca sa mi uz par krat stalo,ze som zjedla viac potom mi bolo velmi zle a vracala som.Chcela by som mat 55 kilov ale s tou vahou to nejde dole,ale hlavne by som chcela mat rada samu seba a netrapit sa jedlom ,prosim napiste mi svoj nazor a poradte....:(dakujem

Lollka

Je super ze si tolko schudla, bud na seba pysna a netrap sa. Ono pri chudnuti sa vzdy dostanes do fazy ked sa to zastavi a dlhsie stagnujes na rovnakej vahe. Len treba vytrvat a ono to zas pojde dole. Hlavne sa netrap nejakymi nezmyselnymi dietami a hladovkami, ostan pri zdravej strave a pri cviceni. Nedostan sa do stavu ked budes furt mysliet len na jedlo a na to, ze chces schudnut, tes sa z toho kolko si uz schudla.

Catcat000

Baby ste tučné to je rozdiel sa tak cítit ked nie ste a ked ste...
Ja mam 160 / 47 a to som totálne tucna aj s vela percentami svalov a malo tuku som sportovec ale som objektivna.
Pri takej malej vyske je aj 45niekedy vela chapem vas.

majka_21

Patricia, nevracaj, lebo si na to mozes zvyknut a bude to nedobre. Myslis, ze ja som so sebou bola vzdy spokojna? Citim sa tak mozno mesiac... Doteraz som sa vazila casto, mala nervy, ze kila skakali hore-dole (to casto chap takmer kazdy den). K tomu sa mi pridal stres zo skoly a tak. Ale povedala som si, ze stres mi neprospieva (naco si ho pridavat kvoli vahe?) a povedala som si "dost". Chudnut chcem dalej, ale neriesim uplne, co smiem a co nesmiem zjest, co znamena, ze si fakt dam aj sladke aj teraz napr. vecer som si dala detsku krupicu (sice malicko, ale dala). Keby si vedela, co ja vsetko pojem, tak by si sa pohorsila mozno :-). Ale hovorim si "fajn, dala si si krupicu, ale zajtra pojdes plavat aspon pol hodinku a budes sa snazit krupicu a podobne veci zajtra nejest". A drzim sa toho. Dietovat moc nechcem - nechcem, aby si to odskakalo moje zdravie. Ver, ze pokial ti okolie povie, ze si pekna a chuducka, tak nechudni - ale iba papaj pravidelne a sportuj - udrzuj si vahu. Mne uz okolie povedalo, ze vyzeram celkom dobre, ale ja mam este nadvahu nejake to kilko, takze chcem dat aj to kilko dole a potom sa uvidi. Drz sa :-)

patricia1313

misqa,,mozno pre teba je to jednoduche ked povies ze ked ti chuti,,tak ti chuti,,,ze s anebudes trapit,,
Ale ja som bola cely zivot gula,,vsetci s ami smiali,,a ked som dosiahla schudnut 14 kil,,nikto nechapal,,ja sa len bojim toho aby sa mi to nikdy nevratilo,,,

patricia1313

Anti anoreksy
Bohuzial vracala pretoze som sa prejedla a bolo mi velmi zle tak som si dala prsty,ja viem je to nespravne zle velmi velmi zle,,,najhorsie je ze za posledne 3 mesiace s ami to stalo aspon 5 alebo 6 krat do mesiaca,,,predtym som to nerobila,,a to som schudla pred rokom,,Najhorsie je ze aj menstruaciu som mala len raz za 16 mesiacov,
Vies je dobre ze si sem napisala svoj pribeh mna napriklad zaujal a hlavne to ze si z toho vonku,,,len by si mohla napisat ako na to,,,lebo ja som bezradna,,,,.......
jedna kamoska mi povedala aby som sa pozrela do zrkadla apochopila ze som chuda,,chodim pocitivo uz vyse roka do tej posilky,,,ona ma obdivuje ze vyzeram ako fitneska ale ja si tak vobec nepripadam,,,..
A co sa tyka toho percenta tuku,mam 24,5 a 37 svaloviny ..ale nevyznam sa aka je norma,,viem len ze tych 63 kilov je este dost,,
Ano viem hodina by stacila,ale ja mam potom vycitky ze je to malo:(

patricia1313

Majka,,myslim si ze obdivujem viac teba,pretoze chudnes,,a mas to v hlave v poriadku ,,,,netrapis s atym,,ked mas o kilo navyse,,,to na opak ja ked sa odvazim a mam o kilo naviac uz ma prepadaju depresie,a cely den mam pokazeny,,....uvedomujem si to a chcem to premoct ale je to silnejsie,,:(ale dakujem za poslednu vetu,´ja nemam nikoho kto by ma takto podporil a nikdy som nikomu nic nepovedalaa to co som napisala na toto forum,,,

Myšqa

Jooj moja, ja meriam 162 a vazim 56kg, a poviem ti vobec niesom chuda,mam boky ani nohy na tom nie su najlepsie:) a tiez sa snazim schudnut,ale proste ked to nejde tak sa tym netrapim a som hrda na to,ze som aspon vydrzala tych niekolko dni diety.Samozrejme su dni,ked sa vidim v zrkadle tak sa az zlaknem,ale co zivot ide dalej,dam si sirsie tricko a ide sa,urcite sa nejdem cely zivot nicit dietami.A co ked mi chuti :)) ..A to je v tom,ze sme malicke,ale neboj ta pekna postava sa dostavi a mozno sa uz aj dostavila,len si si to este nevsimla :)