Meskanie menstruacie pocas uzivania HAK Regulon

Katka1552

Ahojte, chcela by som sa spýtať. Beriem HAK Maitanol, teraz som dobrala druhy plaister, ale menštruacia mi už mešká viac ako tri dni, pred mesiacom som ju na tretí den dostala, teraz bohužial nie. Ani jednu tabletku som nevynechala, nevracala ani nehnačkovala. Bojím sa toho,že by som mohla byť tehotná.

zunanah

baby neuverite!! spravila som si test.. tak ako janka povedala- vysledok bol negativny a 10 min na to som dostala kramy :DDD isla som do parku ze sa poopalujem ved 26st ZATIAL a hned som aj utekala domov.. :D :D

zunanah

baby neuverite!! spravila som si test.. tak ako janka povedala- vysledok bol negativny a 10 min na to som dostala kramy :DDD isla som do parku ze sa poopalujem ved 26st ZATIAL a hned som aj utekala domov.. :D :D

jankaaaaaaaa

nehormonalne su spermicidne kremy a barierova ochrana. vsetko ostate co sa apikuje do tela vo forme tabl., injekcie, kruzkov, implantatov, je na hormon. baze.

blondula

ked si v zahranici,radsej sa opytaj na nejaku "nehormonalnu" antikoncepciu.mam kamosku v Rakusku a vravela,ze ma ist na trh nieco nove co neobsahuje ziadne hormony.vravela,ze ked pojde k lekarke sa na to spyta,ale este tam nebola...ona brala asi vsetko mozne a nic jej nesadlo...

zunanah

uz som si povedala ze chcem zit bez hak.. KED SI CLOVEK PREDSTAVI KOLKO HORMONOV a tych vsetkych svinstiev beries ked NEMUSIS lebo je ine ak niekto dostane na predpis.. ja som isce dostala :D :D ale pred par rokmi dozadu po operacii.. ale potom to bolo na mne a ja som ju nevysadila.. az prvykrat ked som videla ze uz mam tolko kil ze je to zle a uzivala som ju dlhsie tak mala somm mat prestavku.. a tento rok no..ale uz nehccem ziadnu HAK.. rozmyslam nad tym kruzkom co sa zavadza dovnutra vraj je velmi dobry. pochvaluju si ho baby tak neviem

veronicka2

ak si mimo SR tak ti nic ako test ine nepomoze...bud len cakanie alebo ten test. sprav si ich viac a hned ako prides na SR tak chod k dr...