Magicke natacky

Príspevok v téme: Magicke natacky
malin@

ahojte, mate s nimi niekto skusenosti?

www.magickenatacky.sk

Kamaratka ich ma, vraj su super, ale ze ona si dava hrubsie pramene a menej natacok a ze ma z toho pekne velke vlny.

Tu na stranke vyzeraju vsetky dievcata jak baran.. :/ tak to ma trochu odradza..

Mate este niekto nejaku skusenost??

Ja som chcela povodne kulmu ale ta brutalne nici vlasy tak rozmyslam este nad tymto.

Lucky Pig

Mňa by tiež zaujímalo či to funguje :) Pretože keď som si dávala obyčajné natáčky tak mi to vydržalo asi tak hodinu a potom som mala zase rovne vlasy... A tak isto aj s kulmami a to som používala tužidlo aj lak na vlasy :(

Monii

ked mas velmi dlhe vlasy tak si kup tie najdlhsie a este k tomu tie kratsie alebo iba tie najdlhsie ale nie hned od korienkov, podla toho ako to chces :)
a ked ti nejde pretiahnut pramienok, musis dat menej vlasov alebo tahaaaat :) a ci na mokre alebo suche, to zalezi od toho ako ti to na vlasoch drzi, ale na uplne mokre si urcite nedavaj, vtedy su vlasy najzranitelnejsie :P

zuzinka 20

baby tak ako na mokre ci na suche...a ja mam problem ze mi aj tazko cez tu natacku prechadzaju ..poradte nejaky trik:)

mirmillka

Ja mám vlasy polodlhé,pod plecia a nie je pravda,že mi vlasy nenatočia.myslím,že sa to len treba naučiť,ja si dávam tie ružové a oranžové.Krásne to drží,všetci obdivujú a kolegyne si ich idú kúpiť.Ja možem len odporúčať

BBella

ako pouzivate tie natacky, na suche??,vlhke???alebo ake vlasy???davate si na ne tuzidlo???segra ma dlhe vlasy natacky ltt vychadzaju alebo obcas nadpajam dlhu natacku s malickou...ale vlasy mokre jej cez tu natacku neprejde ani za svet..iba suche...

Monii

ja ich mam, kupovala som ich z tej stranky co si uviedla. som maximaaalne spokojna! mam ich uz od jari, vlasy krasne drzia az do dalsieho umytia, vobec sa z vlasu nezosuchavaju, ak si ich das na nocc budes ako baranok, ja si ich nechavam tak na 2-3 hodinky, davam si tam vlhke vlasy. mam tie 50 centimetrove asi 18 myslim.. a baby co pisete ze otras, tak si kupte spravnu dlzku a naucte sa s nimi robit.. ja vrelo odporucam :) ma ich aj sesterka, jej vlasy su riedke a vobec jej nedrzi nakulmovane ani nic podobne, ked spi v natackachh tychto tak jej dva dni vydrzia pekne kucierky :)