rýchle priberanie v tehu

Príspevok v téme: rýchle priberanie v tehu
Ewka12

ahojte tehulky,ked citam clanky na nete je mi smutno,vsade pisu ze vo 4.mes. je idealne pribrat 1,5-3kg,ja uz som pribrala 6kg,neviem preco,vsetko oblecenie mi je male,a za dva tyzdne sa idem vydavat.Dufala som ze na svadbu budem mat tak 70kg max.a uz teraz mam 71kg.ked som to povedala doktorovi ze vela priberam,povedal ze s tym mi nijako nepomoze...pritom som vzdy bola stihla,jem rovnako ako predtym,vobec nie viac,ani fast foody,nejem vecer,nejem vela sladkeho.co mam robit?uz teraz mam 71kg ved ma klby neunesu ked to pojde takto dalej,s klbami mam tazkosti odmala.urcite este 10kg priberiem,ved som len na zaciatku,nechcem ist rodit ako 80kilová,vsetci ludia okolo sa mi zdaju chudi a ja si pripadam ako velryba

Weva

Super Ewka - tesim sa, ze si si oddychla a urcite i krpcovi sa pacilo pri mori :) a i nejaky vitamin D ste natankovali...

Vies uz co to bude? My cakame dievcatko!

Ja idem k lekarke coskoro a tiez som pribrala tak nieco okolo 9 kg (zatial), takze vidis - nie si v tom sama!!! U mna to slo pomaly ale vysledne cisla su tie iste ako tvoje! (a este nie sme na konci).

Meriam 176 - takze podobne ako Ty...

Ewka12

caute baby,tak uz mam po svadbe aj dovolenke.v utorok pred svadbou som isla na skusku siat a jasne ze ma tlacili tie kostice.dva tyzdne predtym boli dobre.nemala som na vyber len si zobrat pohodlnejsie.nechcela som trpeit celu svadbu ci ublizit babatku.saty boli pekne aj tak,sice som si poplakala ze nemozem mat tie predosle.hostia chvalili ze su krasne,svadba bola super aj som si ju celkom uzila a vydrzala do rana.boli sme na dovolenke na rhodose,bolo super oddychla som si a bola konecne s muzom osamote.uz som spat v praci,som v 6mesiaci,pribrala som uz 10kg od zaciatku,ale uz len do bruska a prs,nohy ruky mam take iste.stravujem sa normalne ziadne vacsie porcie ani chute.uz som sa zmierila ze rodit pojdem uricte ako 85kg ale co uz.potom schudnem,presne ako pises weva,zalezi to aj od vahy urcite,nemozem sa porovnavat s niekym kto ma 150cm,ked ja mam 174sm.

cinkaa

Deee, blahozelam k babatku. Mala si planovany cisarak? Ake miery malo male? Ja vazim tiez malo, este menej ako ty a pritom doslova ze zeriem, zjem toho viac ako manzel. Tehotna este nie som, dufam, ze coskoro uz budem.

maricenka

ahoj, ono je to velmi individualne. hlavne klidek. vychutnaj si svadbu, ved snad to bude ta jedina, ktoru budes mat:)!!! ak to mas raz v genoch, tak to priberanie neovplyvnis. preto tomu nevenuj pozornost. po porode zase schudnes.

Deee

Ja som za cele tehu nabrala 6,5 kg, bola som však tri mesiace na rizikovom v nemocnici a napriek snahe zjest všetko čo vidím sa kila nechceli prilepit, každý organizmus je iny, niektoré priberu aj 20 kg a ja som oslavovala každé polkilo, rodiť som šla s vahou 55,5 kg...teraz som 10 dni po sekcii a vážim opäť 49 ako pred tehotenstvom

netehulka

ewka-askorutin nie je hormon ani zdaleka. Precitaj si nieco o nom. Zmier sa s tym, ze v tehotenstve sa pribera, kto nechce sa s tym nechce zmierit, nech neotehotnie.
Samozrejme, treba jest zdravo a nemas sa coho bat.

netehulka

ewka-askorutin nie je hormon ani zdaleka. Precitaj si nieco o nom. Zmier sa s tym, ze v tehotenstve sa pribera, kto nechce sa s tym nechce zmierit, nech neotehotnie.
Samozrejme, treba jest zdravo a nemas sa coho bat.

Weva

Ono ten pomer vaha - priberanie zalezi i od vysky, nie? Jajka - pisala si, we si zacala pri 55 a skoncila na 75, ona pri 65 takze ak by pribrala priblizne ako Ty vysplha sa to na 85... neviem kolko meria ale ak povedzme 175cm nie je to hadam az taka tragedia, ci hej?

Inak aj ja som pisala, ze zo zaciatku nic moc priberania, a teraz zrazu ze hop - nabrala som 4 kg len tak coby dup... Ale vela z toho je voda, mam strasne rozdiely medzi ranom a vecerom...

ducci

ahoj, no ja som prve 3 mesiace vobec nepribrala a v 8-9 mesiaci to na mna slo strasne rychlo.. naopak, moja kamoska najviac pribrala v prvych 4 mesiacoch a potom ovela menej.. je to uplne individualne :) tak sa neboj, len sa stravuj normalne a neprezieraj :))