Som strasne neschopna

Príspevok v téme: Som strasne neschopna
nestastniica

Uz mam odjazdenych 7 jazd v autoskole, a ja jazdim ako keby som len jednu jazdu mala :-((. Neviem chodit po krizovatkach, ked vychadzam z vedlajsej na hlavnu a je dopravna znacka daj prednost v jazde, ja neviem kde presne mam zastat, bud zastanem skoro, ze musim este raz zastat, alebo mi instruktorka vycita, a zastane za mna. Neviem vchazdat do kruhovevo objazdu. Ked vojdem na parkovisko a vidim tam tych ludi a auta, tak ani neviem ako sa volam, nie to este v klude zastat :-(. Som strasne neschopna. Budem si musiet priplatit zrejme vela kondicnych jazd kym pojdem na skusku :-(. Dnes mam z toho uplnu depresiu, ze som taka nesikovna. Potesi ma aspon jeden z vas a povie mi, ze urcite sa to este naucim?Alebo sa mam na to cele vykaslat?Ach jaj

nestastniica

Ved to, ze presne dnes som isla cez taku krizovatku, ze som len vosla do krizovatky a davala este prednost protiiducim a cakala zase kym bude zelena na semafore. Tak to teda vtedy svietila gula?Lebo presne to nechapem, ze preco sa v tom semafore ked svietila zelana neslo uplne ale len do krizovatky a davala sa prednost protiiducim vozidlam :-(.

system

a co mas robit na semafore ked odbacas do lava ? :O :DDD sak nic mimoriadne, ak ti svieti sipka tak ides priamo, a ak gula tak vojdes do kryzovatky a davas este prednost protiiducim a az potom ides :D

1angelina23

najprv sa nauc zakladne veci.. pravidlo pravej ruky, hlavnu a vedlajsiu cestu a take veci...ked odbacas do lava na semafore co masrobit a pod..;) ono to pojde ja som sa len na nejakej 15tej jazdespametalaanaucila sa zakladne veci,po mne strasne hucala :DD ked zistila ze neviem co mam robit na semafore ked mam odbocit dolava

system

ale slecna to niesu problemy :) to je hmm.. trema ? dam ti radu, neber auto ako nejaky velky stroj so silnym motorom ktory ovladas. ber ho skor ako sucast teba, (ako napr rifle). napis presne co ta trapi a napiseme ti sem nejake rady ktore si zapametas a bude to vpohode :) Autoskola je na to aby si sa tam naucila jazdit. :)
kazdy si z autoskoly odniesol nejake prihody ktore medzi sebou rozpravame, ako sa po nas instruktori vyzjapovali, ako nam 10 x zdochlo auto na 3. jazde a pod. ;)