Som strasne neschopna

Príspevok v téme: Som strasne neschopna
nestastniica

Uz mam odjazdenych 7 jazd v autoskole, a ja jazdim ako keby som len jednu jazdu mala :-((. Neviem chodit po krizovatkach, ked vychadzam z vedlajsej na hlavnu a je dopravna znacka daj prednost v jazde, ja neviem kde presne mam zastat, bud zastanem skoro, ze musim este raz zastat, alebo mi instruktorka vycita, a zastane za mna. Neviem vchazdat do kruhovevo objazdu. Ked vojdem na parkovisko a vidim tam tych ludi a auta, tak ani neviem ako sa volam, nie to este v klude zastat :-(. Som strasne neschopna. Budem si musiet priplatit zrejme vela kondicnych jazd kym pojdem na skusku :-(. Dnes mam z toho uplnu depresiu, ze som taka nesikovna. Potesi ma aspon jeden z vas a povie mi, ze urcite sa to este naucim?Alebo sa mam na to cele vykaslat?Ach jaj

Bismarck

Zdravím lost,
prečo si myslíš/vieš, že v BA ťa naučia lepšie ako v TT? Je to kvôli tomu, že tam sú skúsenejší inštruktori alebo najarogantnejší vodiči na slovensku?

car

no vobec nie si neschopna, ja ked som chodila do autoskoly, mala som depky aka som hrozna, nesikovna a este aj hystericke prejavy instruktora,no hroza, jazdu na skuske som robila az na druhy krat,a ked som sa prvy krat odhodlala ist niekam nasim autom, tak som ho osrkrela o branu a myslela som si, ze uz za volant nesadnem, no ale soferovala som dalej, len mi to ktovieako neslo chodila som max tak 60,70, vsetci sa mi smiali ako jazdim, lebo ja som sa fakt bala soferovania, no nevzdala som to, casom ako som soferovala stale viac to prislo, takze uz som nemala problem ist kamkolvek a akokolvek, teraz ked soferujem si skor nadavam, ze namala by som ist 120 do najvacsej zakruty a ked si spomeniem ako som revala doma po kazdej jezde, tak mi je to skor smiesne, ale ja ta uplne chapem, lebo tiez som bola na zaciatku neschopna, len to nevzdavaj, nic sa nenaucis zo dna na den a ak si predtym nesoferovala, necakaj ze po tych 14 jazdach v autoskole, alebo kolko ich je bude z teba schumacher, moja mama odkedy skoncila autoskolu, za volantom viac nesedela, co je ta najvacsia chyba, soferovat sa naucis urcite, len to chce cas, vela soferovania, vsetko je to len o praxi, takze to nevzdavaj a bojuj dalej, drzim palce

M74

Ja to vidim na sebe, keď som v cudzom meste, o čo ťažšie je sledovať značky a cestu, keď to tam vôbec nepoznám.

lost

zevrav v taliansku to robia tak, ze vodic cisto ovlada auto a spolujazdec navadza..

lebo nech mi nikto z konstrukterov znaciek nehovori ze znacky neuputaju pozornost.. a cim dalej tym viac ich je, defacto je to ako mobil ;) alebo naha zenska na billboarde, proste uputava pozornost.. a tym su extremne nebezpecne pre ucastnikov cestnej premavky!

M74

Ja by som povedal že treba zvládnuť ovládanie samotného auta, lebo potom sa ťažko dá sledovať doprava a značky. Takže treba si dobre natrénovať techniku, aby potom pri jazde človek nemusel venovať väčšinu pozornosti tomu akú má rýchlosť a či má stlačiť to či ono.

lost

ale byt instruktorom, to musi byt straaaasna sranda :)) ved tolko haluzi co ziaci "zadru" :D :D :D

ja som absolutne prvu jazdu mal ist a po okrske atd.. a tak bolo ticho v aute a som sa ho pytal divne otazky az sa smial :D ale tak potom som uz pochopil ze staci byt ticho a pocuvat prikad "teraz dolava" "teraz tam a tam" :D

robil som to v trnave a vobec som ju nepoznal v tom case :P a on ze "tak ideme na xyz" a ja ze "kde a co je xyz?" :D ale skoda ze som nerobil vodicak v BA.. viac skusenosti :/

system

namna sa raz vyzjapal instruktor ked boli predomnou 2 znacky jedna ze zakaz vjazdu a druha prikazany smer do lava, a ja som sa spytal intruktora ze : " rovno ci do lava ? " :DDDD tak sa namna vyzjapal ci si z neho robim prdel a ze kde rovno chcem ist ci som slepi ze su tam 2 znacky :D:D:D

lost

no ja som ako student autoskoly obcas toto robil, on ze ideme dolava a ja nadrzo doprava a on ze DOLAVA, ja ze jáááj :D