Príliš vysoká

lišuiiu

Príliš vyskoka ? :O čoo ? Ved más idealnu super výšku !!! Čo by mnohé dali zato aby tolko merali. Bud spokojná kolko máš CM :) Je to skvelé :) A načo chceš vysoké opätky ?.. stačia také : 2 cm :)

čerešňa

Však skús sa poprechádzať po ulici v lodičkách s vysokým opätkom a ak budeš mať z toho dobrý pocit, na okolie nehľaď, lebo sebavedomá žena vyzerá pekne a elegantne aj vo vreci. Ja mám 176 cm, ale vyšší opätok ako 1-2 cm nenosím. Necítim sa dobre, keď mi polovica ľudí na ulici siaha pod prsia :o). Mne osobne sa veľmi páčia vysoké a štíhle ženy, ale ich dlhé nohy oveľa viac vyniknú v pekných topánočkách s max. 1 cm opätkom. Vysoké opätky prenechávam drobným ženám, aby mohli aspoň na oko pôsobiť tak dobre, ako my vysoké :o).

johnka90

mám 177 cm a v pohode si obujem aj 13 cm podpätky..síce sa na mňa ľudia kukajú, ale ja si to užívam...v živote sú aj dôležitejšie veci ako výška, tak kašli na to a rob to, na čo máš chuť.

hrozienko1

moja, ked si ty vysoká, tak to nevieš asi čo je to výška. Mať tak tu tvoju výšku som šťastná, ja mám 183, čo by si robila, keby máš taku vyšku? to by si už ani von nechodila?
Je až smiešne ako niektorí robia z komára somára, prepána, ved vobec nie si vysoká, 174 je normálna výška...

Juro_

Sandále bez opätkov sú sexy a to najlepšie v rímansko-gréckom štýle, teda tie s remienkami, aké sa teraz nosia na ulici, ale ani zdaleka nie všetky vysoké opätky.

No... máloktorému sa páčia vysoké opätky. Jedine tak v hlave žien, ale nie mužov.

Sú topánkz na vysokých opätkoch, ktoré sú sexy, ale väčšinou to vyerá zle.

Ak chceš dôvody... tu ich máš:

1. Lítka sú kvôli vystrelej nohe stiahnuté, resp. je stiahnutý lítkový sval a lítka vyzerajú širšími, čo vyzerá tlstejšie.

2. Päty sú na tých opetkoch zdeformované. Koža je zošumerená do tvaru harmoniky a päta je stlačená.

3. Prsty na hohách sú obvikle kvôli balansu napnuté, čo vyzerá dosť nepoddajne.

Maja... sexy je ak má, žena suku, resp. je pekne žensky elegantne oblečená k čomu sa dosť často dopĺňajú tie vysoké podpätky, ale niejde o samostatne boty s vysokými potpätkami. To je o tých šatách.

bingham

ale ja nehovorim..ze na zene to nie je dobre...naopak...skor som to myslel tak ze chlap ma potom smolu...lebo vysoka zena...s mensim chlapom chodit nebude...aspon vacsinou to tak byva :))

whee_ee

Ja mám 173 a nosím aj 12, aj 14 cm a nemám žiadny komplex, nemám mať prečo :) Pokiaľ sa v niečom človek cíti dobre, pohodlne, sám sebou a sebavedome, tak je pekný stále :)