Príliš vysoká

bingham

aj ja mam 180...ale nesiel by som do toho... :DD...v prirode...to je u pavukov...kde pavucica...zozerie...ovela mensieho pavuka...chudak... :))...takze nemal by som z toho dobry pocit :))

AdamKrt

bingham Dnes 17:28 - ale to je napoleonovsky komplex :)

Nie som ziadny maly chlap, mam cca 180cm, ci par cm viac. Ale keby mala moja partnerka, napr. 190-195cm, alebo aj 2m, tak mi to nevadi.

Miesto do oci, by som sa jej dival na prsia. To predsa neni tiez na zahodenie :)))

bingham

adam...no neviem...myslim ze to nevyzera dobre...hlavne ked ma zena 180...a chlapec 167...potom to vyzera ako starsia sestra s bratom :DDD....ale jasnee laaaska je laaaska :P

lowerka

ja mam 180 a nosim aj 12 cm opatky, mne sa to paci a aj moj priatel si na to zvykol, aje ked je potom nizsi odomna :P

a mimochodom kde je napisane, ze chlap musi byt vyssi od zeny? kolko parov poznam, kde je zena vyssia a nikto na to este neumrel :D

AdamKrt

Ved je to vcelku jedno ta vyska - neviem preco to maju casto ludia zakorenene, ze zena ma byt mensia.

Potom:

a/ bud je to otcovsky komplex, ze zena chce mat silneho partnerka, ku ktoremu bude vzhliadat,
b/ alebo chlap chce mensiu preto, zeby to jeho ego nevydrzalo, byt mensi.

Muz, ktory si veri a vyrovnana zena, nebudu mat problem, ci je ich protajsok mensi, ci vacsi.

blondula

ja mam 172 a vzdy som nosila len vysoke podpätky.kedze mam stihlu postavu,neprekazalo mi,ked sa na mna vsetci kukali,lebo som byvala vysoka :DDD moja najlepsia kamaratka mala az 185 cm a mavala z toho komplexy,takze tie moje opätky sa ako tak priblizili k jej vyske.teraz som si nedavno obula znova topanky s opätkami a boleli ma nohy a nevedela som v nich chodit :-((( k tomu vsetky pekne topanky su len na opätkoch :-(((