25 ročná panna

Príspevok v téme: 25 ročná panna
sewie

Ako prvé vás napadne že mám asi fúzy alebo obrovský zadok či nízke sebavedomie alebo že som lezba...hm...ani jedno nie je pravda. Som atraktívna (aspoň Ľudia to tvrdia:)), inteligentná, s trochu zložitou povahou, ale dúfam že inak fajn:). Vždy keď niekto zistí, že som ešte nikdy s nikým nespala, tak tomu človeku vylezú oči, zastaví sa dych a nechápe. Pár ľudí začalo o mne šíriť reči že som asi lezba, že inak to nie je možné.Dokonca moja kedysi naj kamoška povedala, že takéto uvažovanie je logické-prečo inak by 25 ročná pekná baba nikdy nemala vážny vzťah a sex?...prečo? z môjho pohľadu nikdy nebola vhodná príležitosť. Nemala som šťastie v láske, nikdy som nebola zaľúbená do niekoho kto by ľúbil aj mňa. Vždy keď som bola s niekým v postely a myslela si že na to dôjde,nakoniec som si povedala, že nie, že sa nechcem vyspať na prvý raz s niekým koho nemám skutočne rada a kto nemá skutočne rád mňa...staromódne?možno...ale ja to skrátka nechcem brať tak, že juchúúú, už som sa "toho" zbavila,chcela by som aby to na prvý raz bolo o niečom inom....dokáže to niekto pochopiť?

lilien111

Nerob si z toho tazku hlavu, ja mam 21 (sice trocha menej nez ty) taktiez som "cista" :D, tiez som proste nestretla toho praveho... Stale ked islo do tuheho som chlapa odmietla, stavila som jednoducho na pocity...nechcela som to, pritom nie som ziadna skrata, naopak. Takze urcite nesmut!!!

GiovanniX

ja to chapem,proste musi dojst ten pravy,nerob si nic z nazorou kamosiek,tvoj zivot,nie jej..takze je to normalne a neries :)

panec

ahoj, ja mam 45 a pane. som straila v 25 , mam priatela, kt. som ja pripravila o panen. a to ma 47 rokov, a preto je to stale zle. nedari sa mu. nepostavi sa mu, a ak hej len po dlhsom case-zvycajne po tom, ked so ho sam....a ked je vo mne tak mu rychlo klesne tak zas trapenie. je to nanic. chcela som ist s nim na dov.tam by bol mozno uvolneny., ale j ked sme si planovali dov od jan. uz ked sme mali platit cuvol. je to na bode mrazu . dievky nikdy nemaju neskoro podla mna, ale chlap ???

heh

@zajac

no neviem, ak niekto velmo chce na VS tak sa tam dostane aj bez zarobkov od pasu. beriem, ze nie kazdemu padnu peniaze od rodicov, ale moznosti ako sa postavit na vlastne tu, ale aj v zahranici je dnes fakt dost, kto je sikovny a si zatym ide, tak sa aj dostane, kde treba. ciastocne vlastna skusenost.

davat to do suvislosti so sexom, no k tomu len tolko, sami si vyberame ludi okolo seba a povedat si teraz zatnem zuby a vydrzim s tymito okolo je smiesne. ked sa vyberem na brigadu za pas, tak je celkom pravdepodobne ze tema sex bude na urovni capovaneho piva a som dobrovolne toho sucastou aj ked pannicujem do 25. ak som na "vyssej" urovni ako pises dostanem sa k VS volnomyslienkarom tolerujucim moju "odchylku" aj bez takejto zarobkovej cinnosti.

k sexu si myslim, je to totalne individualna vec. respektujem ked niekto chce cakat dlhsie, pripadne nejaky knaz vstupi do celibatu, whatever. len musi to byt z VLASTNEHO PRESVEDCENIA. kto tak cini len z vychovy co donho vstepili, z nabozenskeho aspektu, alebo si mysli ze "poprve" musi byt dokonale s panom Bozskym, klame sam seba.

sewie

lost, bohuzial, zajac mala v tomto pravdu. Pamatam si ked moja kamoska bola cela nestastna ked mala zapal mocoveho mechura a par dalsich neprijemnosti spojenych s danym stavom a teda nemohla sexualne zit par dni. A bola cela nestastna z toho ze ju frajer urcite opusti a ze chudak frajer ze na co mu je asi dobra ked nemoze mat sex...vtedy som skoro skolabovala....
inak inteligentna baba a taketo nieco vypustila z huby!

lost

sewie, no ja som cital zo zaciatku nahodne prispevky a niekto sa tam pytal ci je zdrave bezat naboso :)
tak som mu len odpovedal no :D

lost

zajac, extremne zaujimavy prispevok co si napisal...

az ma trasie (viac ako od -30C zimy v lentom obleceni) ze zijem(e) v takej divnej spolocnisti, doslova cvicenych opic..

Ze postavit "sex" na uroven "pitia a jedla" .. brrr. :D akoze fakt, to je horsi extrem ako som si sam dokazal predsatvit a to som si myslel ze mam predstavivost naozaj bez limitov a extremne divnu.. ale myslil som sa..

stale nedokazem uverit ze je to mozne, i ked sem tam sa o tom presviedcam aj na vlastnej kozi, ale zas nie tak casto, preto som to povazoval za skor stat.vychylku..

tak to zbohom ak toto prekvitne v plnej krase.. prenesie sa to na deti a deti ich deti a konecna...

lost

dafko

chodit bosy je zdravise ako chodit v najdoknalejsej obuvi..

vcera v noci na to davali dokument

ista skupina ludi co zila donedavna oddelene dokaze bezat 300km bez prestavky..

podotykam ze bezny moderny clovek ma problem uz pri 50tom Km a to MARATONEC..

ti ludia bezia na boso, kdezto maratonci v drahej a modernej obuvi..

zaujimave co ?

(ak dopadnes na chodidla bez topanky, nedopadnes na zadnu cas paty, ale na prednu, lepsie rozlozenie energie, mensia unava a mensie riziko zranenia)

moderna doba zabija cloveka, menej fyzicky vydrzi..