Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

xdanielax

carey - ako je mozne, ze ta boli brucho a SRDCE a si v stave, ze si dokonca musis lahnut (!) a nasledne si schopna odcvicit v posilke - predpokladam, ze plnohodnotne, kedze citis, ze bude asi svalovica?
Povedz mi ako je toto mozne, lebo ja tomu nerozumiem.
Neviem teda, ale napriklad ked ja si idem lahnut tak proste lezim lebo nevladzem a nie ze o hodinu som okej a idem cvicit. Nerozumiem. Co by si robila, keby si bola v praci? Mozes mi to vysvetlit pls?

Majus - tak ako povedala carey, dolezita je stavba tela a pomer svaly-tuk. Nefixuj sa zbytocne na cisla na vahe, zaujimave by pre teba mali byt centimetre. Pekne sa odmeraj vsade, a zapis si to, a sleduj ubytky. Sama uvidis, kedy sa budes citit dobre.
Kg su velmi orientacna velicina, nakolko svaly su, ako vies predpokladam, tazsie nez tuk atd. Takze urcite vytrvaj, pripadne uprav nejako stravu, nie ze nebudes jest, len ju obmen, mozno tam je chyba.

carey

Ahoj Danielka, hej 50g v surovom stave. No ja som ju namocila na noc a vlastne az okolo pol 12 som ju varila cca pol hodinku do zmaknutia, trosku osolila a hotovo, vyborne chutila.
Inak zistila som zaujimavost, skodia mi vajicka, asi hodinu po obede, som citila bolest v bruchu a este ma aj srdce bolelo...som asi hodinu musela lezat, kym to preslo.
Potom prisla sestra z prace ci teda ideme do fitka, cela bola zhavá, tak sme isli a bolo dobre. Na veceru som si dala skoro 2 plné taniere zeleninovej polievky, neviem ci je to vhodné. Inak uz citim nohy, asi bude svalovka.

Zajtra mozno skocim rano na pilates, uvidim ako sa zobudim.

Majushinqa22 - ja neviem kolko by si rpesne mala vazit, neviem aku mas stavbu tela, radsej si meraj cm a nevaz sa tolko... ale tak pri tvojej vyske do tych 60kg je asi normalne

Majushinqa22

Ahojte chcem sa opytat mam 20rokou vysku 160cm a vahu 70kg:(pritom aj sportujem a snazim sa zdravo jest sem tam nieco sladke,ale stale to nejde dolu:(koko by som mala vazit?mne by stacilo aj 60 i je to stale vela???

xdanielax

cautee ! :)

Aky mate dnes den?
Mne zacal klasicky skoro rano, a pred chvilkou som prekonala unavovu krizu, ale uz je vsetko ok :))

carey - gratulujem k postupu do zaverecneho rocnika! co citas? Nejaku zaujimavu knihu?

Zaujimavy dietny obed si mala, inak, tu pohanku si ako pripravujes, ked ju jes k takymto slanym veciam?

ja som si prvy raz v zivote kupila pohanku asi pred pol rokom, a este z nej trochu mam :D Som vobec nevedela, ze je to take tvrde, a prvykrat som si to nasypala do jogurtu ze ranajky, skoro som si zuby vylamala :)))))) potom som pochopila, ze to treba namocit, a tak som si to dala par krat namiesto ovsenych vlociek s acidkom al. tak. Cize len namocim a kydnem na to ovocie alebo jogurt alebo takto.. Ale ked to jes ako prilohu tak si to upravujes ako?

Inac 50g, to si vazis surove?

carey

Ahojte, ja hlasim moj dnesny obed (vynikajuci)
50g pohanky, omeleta z dvoch bielkov a jedneho zltka do toho som nakrajala polku mocarelly a platok sunky a ktomu salat

No idem si uvarit caj a chvilu si citat.
Bola som v skole, vsetko vybavene, som oficilna piatacka :D jeeeej. Byvali spoluziaci dnes mali statnice a obhajoby, co nestihli ist v maji, tak som za nimi isla a normalne to prezivala s nimi.

Aky mate dnes den?

Maoam

aaaaaaaale no, len ja si dobre pamätam, takze mne neujdes :DD

inak, kam nam zmizli VaMo, Inga22, Maruska, cele mesiace su fuc

xdanielax

Maoam - neprivadzaj ma do rozpakov :D

Ale mas pravdu, trochu sa musim rozbehnut a potom podam hlasenie, obavam sa, ze teraz by som to nechcela vidiet :DD

Maoam

no ja som hore od 5:30 :-DDD

inak Danielka, ty nam uz mesiace slubujes parametre amiery a nic! :-/ a ja cakam a cakam :DD

xdanielax

Maoam - a to je presne to, kazdy sme iny :) Ale aby si si nemyslela, ja to nemam tak ze zjem obed a medzitym chodim vyjedat nieco ... tym "castejsie" som myslela, ze ak si mam vybrat, ci by som si dala jedlo o dve a pol hodiny alebo az o styry, tak volim prvu moznost. Dobre viem, ze potom by som sa nevedela dojest :)))) Najma ak pred tym bola len nejaka desiata alebo co.. :-)

No, ja mam na dnes dost, zajtra vstavacky, takze sa rozlucim :) Idem si predstavovat ako mi bielkoviny z tvarohu budu pekne celu noc vyzivovat moje znovu prebudene buduce svaly :DDD

Maoam

Danielka, vidis, na mna plati menej casto ale potom viac, ja nesmiem mat ziadne prkotiny medzi hlavnymi jedlami, lebo si vsetko dodrbem, cele travenie.
Mne travi dost pomaly a tym padom su väcsie casove rozostupy pre mna ovela lepsie.
Ale potom sa naladujem ;D.
Ja mam dobry cit pre to, kedy som syta. Ja jem, ked som hladna a dovtedy, kym mam pocit sytosti. Nejem rychlo, takze to viem dobre vycitit, kedy je dost... proste poznam sa natolko dobre, ja jem na co mam chut, nerobim si ziadne plany na par dni dopredu,viem, co mam rada, cize moje oblubene veci mam vzdy v chladnicke a vlastne jedine, na co dbam je, aby som mala vzdy dost cerstvej zeleniny, ovocia.