Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

xdanielax

Taak, ja uz aj doma.
Horucava teda paradna, ale pekne, spokojna som, len unavena ze sa mi nechce ani trosicku pohnut. Dokonca ani pre nejaku mnamku do kuchyne :D Moje nohy stare :-)))))))

Maoam

Carey, jj, tak pekny den. Ja som bola vcera von s kamoskou, ktora odisla s kufrom od despotu, dnes budeme opät spolu na mojom balkone :D.

Maoam

Ja cim menej obilnin jem, tym lepsie sa mam. Ja som totalne bielkovinovo-zeleninovy typ. Totalne.
Vcera som si urobila biozel. polievku a zjedla som tri taniere, z toho posledny vecer o 21 a nebolo mi nic! Rano ploche brucho.
Kebyze zjem o 21h daco z muky, tak nebudems pat celu noc a este par dni po by som mala muky a nadute brucho ako v 5. mesiaci tehotenstva.
Takisto ma viac bolieva hlava, ked jem to, co mi nerobi dobre, aj som viac podrazdena.

Vsimla som si aj, ze potrebujem velmi vela bielkovin. Ked ich mam dostatok + dostatok zeleniny a vlakniny, vobec nemam chut na somariny.
Preto je dobre vediet, ake mas telo a na com ficis.

carey

Jasne ze dam vediet, len doktorka ma este dovolenku tak hned potom. Na mna prisla teraz nejaka unava po tom cviceni. Ale idem sa obliect a za mojim pekne na prechadzku.
Tak pekny den, maoam a aj oddychuj :)

Maoam

Carey, nejde iba o krvnu skupinu, ale nezavisle od nej mozes mat intoleranciu napr. na laktozu, lepok, pripadne alergiu na nejaku zlozku potravy.
Je ale pravda, ze castokrat toto vznika kvoli dlhodobemu naruseniu crevnej flory (roky vela cukru, bielej muky) a da sa vela dat do poriadku tym, ze clovek upravi crevnu floru, prida vlakninu, viac tekutin, probiotika, trav. enzymy a creva sa vedia fantasticky zregenerovat. Ale väcsina pacientov je na toto leniva, trva to dlho, vyzaduje si to trpzelivost a aj pre to nieco urobit.. Pre mnohych ludi je lahsie hltat lieky.
Ale daj potom vediet, ze aku krvnu sk. mas :-)).

carey

Sak v utorok ci kedy volam na objednanie krvi, kvoli tej krvnej skupine. A uvidim potom co budem vylucovat z jedalnicku. No inak na ten zlcnik ja nemozem vela cesnaku napr. to mavam bolesti. Tiez to vyprazane, blee. Po bielej muke tiez vidim ze som nafuknuta, lenze zasa tu nemozem uplne obmedzit..to asi az ked budem byvat s mojim a varit vsetko sama.

Maoam

Carey, kedze som si vsimla, ze mavas velmi casto bolesti brucha, krce a problemy s travenim ci naduvanim, stale si myslim, ze existuju potraviny, ktore netolerujes.
Co sa probiotik tyka, tie funguju len vtedy, ked sa k nim prida vlaknina + vela tekutin a traviace enzymy.
Mozno mas citlivy zlcnik a pankreas. Tak to by som tipla aj vzhladom k tvojim problemom po niektorych jedlach.
Ale ked sa budes pravidelne hybat a jest, co ti robi dobre, nebudes mat ziadny vahovy problem.

carey

No probiotika beriem uz nejaku dobu, ale nejak nevidim zlepsenie, kupim si nejaku vlakninu v tabletkach este asi.

Sak ja som to myslela tiez dobre, viem ze vzdy pises co si myslis a to je super :))
Teraz som tak prepchata, mala som morcaci platok so syrom a salat. Poobede sa chystame na zmrzku a mamina dnes robila tiramisu (ja ho zboznujem) takze zajtra padne aj z toho kusok :D no kebyze necvicim tak som zasa pri 66kg