Nespavame spolu

Príspevok v téme: Nespavame spolu
andelicek

mam priatela. sme spolu pol roka a este sme spolu nespali. vzdy ked sa uz k tomu neriozne schylovalo, povedala som mu, ze este nie. zatial to vzdy zobral, ale bojim sa ze ked aj po roku co budeme spolu ho budem stale odmietat zacneme sa kvoli tomu hadat.
prosim poradte po ako dlhej dobe chodenia ste spolu zacali spavat? mne sa menej ako rok zda velmi malo.. a chcela by som sa spytat najma chlapov ci je to pre nich az tak velmi tazke vzdat sa sexu ked ste napr. spolu so svojou priatelkou len tak na posteli a laskate sa.. alebo ked spolu spite (vo vyzname cisteho prenocovania) v jednej posteli.

Juro_

Myslím, že táto téma nakoniec získa tisíce príspevkou a stane sa z nej stálica do, ktorej bude prispievané ešte aj po rokoch :D

blondula

ja len nechapem slova typu "musim partnera dokonale spoznat" .to je ako myslene ? lebo ja som s priatelom 2 roky a veru az tak dokonale ho nepoznam :DDD a mala som aj skoro 5 rocny vztah a ani tam by som si nebola ista ci som ho dokonale poznala...na spoznavanie jeden druheho mame cely zivot.to nema nic spolocne s tym,ze poo niekom sialene tuzim ....

taramoon

...ani neviem, čo skôr na to povedať...mne príde, že stačia aj 2-3 mesiace chodenia...načo z toho vyrábať problém...sex je krásny a ked sa máte radi, načo sa, preboha týrať odmietaním sexu?...treba si to užívať, nie bezbreho, ale vychutnať si sexík s tým, koho milujem...sa mi zdá, že už z toho vyrábaš psycho a robíš z toho veľkú vedu...alebo ho nemiluješ úplne celkom a pred sebou sa ospravedlňuješ odmietaním...už to nedramatizuj a skús to...

elsa5.5

už to urobila aj iným možno má v sebe nejaký blok,alebo sa s nimi zahráva ktovie čo je vo veci čakať môže ,ale ten muž čakať nebude:D

Juro_

Asi ti unikol kontext a nečítala si od nej toľko príspevkov, ako podaktorý.

To že je nezrelá asi nieje diskutabilné, ale ona svoje rovesníčky nikdy nedobehne a "nedozreje".
Neviem prečo by podľa teba nemal byť ten pravý. Ona je tá nepreavá a to asi pre každého. Lepšieho už nenájde. Rada s ním manipuluje a zahráva sa s ním.
Problém nieje v ňom, lebo ju fyzicky vzrušuje, je jej verný a už sa s niekoľkými pred ním rozišla za to isté po dlhej dobe chodenia.

elsa5.5

má 22 rokov ale ešte stále môže byť nezrelá ved vidíš čo robí,alebo vyberá či je dostatočne dobrý...