Prosi pomožte mi

lištička...

Možte mi povedat čo sa robi z človekom ked sa predavkuje,otravi z liekmi, mala som taky stav zjedla som viac FENOLAXU bolo mi dost zle,na vracanie,na odpadnutie,bola som velmi slaba.Ja si myslim že som prekonala otravu.PROSIM O RADU,VOPRED VELMI DAKUJEM.

redka

biba prestan chudnut a radsej sa nauc poriadne pisat!!! pise sa chudSia a nie chudCia!!!!!

vahu mas v pohode... troska sa hyb a je to... na chudnutie nestacia len brusaky... ale ty vobec nepotrebujes chudnut... posilnovat mozes, to nezaskodi... ale neprehanaj to lebo si este vo vyvoji... az do cca 19 r.

biba

ahojte prosim vas pomozte mi chudnut meriam 158cm a vazim 45kg chcem byt chudcia vcetci mi hovoria ze som chuda ved nehovorim ze som nejaka tucna ale chcem byt este chudcia chcem mat ploche brucho!!!!!! a mimochom mam 12rokov mozno si teraz vsetci myslite ze som mala ale ja cchem schudnut!

ja neviem

prosim pomozte ja sa uz ani do jednych letnych nohavic nezmestim a vazim 60kil a mam 10 rokov je to mozneee ? pijem vela vody y jem kalerab a jablka obcas aj banan aj sa chodimm ptejs a inak potrebujem schdnut do let mam super tricka na leto ale v nich vizeram jak prsnica sadlo mi trci a konecne chcem zacat nosit potpupcrky a dvoj dielne plavky takze co mam robit prosim pomozte mi daco ucinne a richle ale aby to nebolo take ze na rano brokoloica ale neze to bude ze na ranajky nic ale ved ranajky su zaklad ja viem tak npr na ranajky sa mam najest poriadne
.... pťrosimmmmmmmmmmmmmmmmmm

jacquelin

ahoj :) nehoworim ye aljoska nema pravdu, urcite to pomaha, ale naozaj bude stacit, ked budes jedawat ako doteras, ale menej. hlavne ranajkuj, obed skor zeleninovy, ale samozrejme maso nevysadzaj a na veceru ovocie/zelenina+ nejaky pohyb..
vela stastia ;)