tlak - vysoky/nizky

wlade

to evelyn:

no 500,-Sk za antilipidovy caj original je trochu extrem. Ja ho mam za 409,-Sk bezna cena a pre clenov pod 400,-Sk

zdravystyl.sk

Skutocne odporucam, v tom s tebou suhlasim

Podrobnosti o tom caji na e-obchod.zdravystyl.sk

Martin

evelyn

antlipidák je skutočne na vyrovnanie tlaku najlepší. A pozor neliečený môže zlikbvidovať obličky.Môžete si kúpiť aj u mňa. 1 bal. 40 sáčkov 500.- Sk, pre členov 400.-

inka

majka môžeš mi trochu popisať aky problem si mala a ako si sa ho zbavila?môžeš aj na mail ak nechceš sem:inga2@post.sk

maja s

na striedavy tlak pokial to je zo psych.povodu je dobry autogenny trening mala som tiez tento problem a velmi mi to pomohlo

inka

anka,neviem či ešte chodiš na toto forum ,ale prečitala som si tvoj prispevok a mam rovnake problemy,ak to budeš čitať ozvi sa ,chcela by som sa ťa spytať či sa ti už podarilo regulovať ten tlak.ja mavam nizky tlak ale niekedy mi vyskoči tak ako včera na 200/126 a ja dostanem taky hrozny strach,že to neviem regulovať,alebo mate niekto podobny problem?ozvite sa ,prosim

pipa

Najlepsim prostriedkom na zvysenie krvneho tlaku je podla mojej vlastnej skusenosti pravidelny sport, najlepsie pohyb na cerstvom vzduchu. Najlepsie nieco, co dokaze poriadne zvysit pulz. Napr. jogging. A tiez ako to uz bolo spominane cervene vino, kava, Coca-Cola, alebo vseobecne dostatocny prijem tekutin.

wlade

pre tuk:

No s nizkym tlakom je to tassie ako s vysokym. moja priatelka ho ma tiez nizky ale az hrozostrasne niekedy, naposledy 80 na 65. Jedine co jej to aspon trosku zmiernuje je dostatok tekutin, tj niekolko litrov denne, najlepsie neumele a nesladene. Sice to tlak neznormalizuje ale stlmi aspon tie prejavy ako malatnost na prijatelnejsiiu uroven. Vyskusaj, mozno ti to trosku pomoze

tuk

caute brutal sa mi toci hlava mam ortostaticku hyppertenziu s liekov a mam tlak 110 na 60 tot nizky co mam robit poradte prosim

wlade

Pozeram ze tu spominate ucinny antilipidovy caj. Da sa kupit cez www.zdravystyl.sk v el. obchode. Ja s nim mam len dobre skusenosti, viem ze sa zatial v lekarniach neda zohnat

claudia

Stále som chodila s bolestou hlavy lekárovi on ma ani nevnímal, ale otravovala som ho odmeral mi tlak 60/70, odporučil mi červené víno