Neviem pribrat

cicilka

s tym maju mnohe baby problem ze ked su mlade nie a nie pribrat, pockaj ked prides do puberty, ani nebudes vediet ako a uz zrazu budes chciet schudnut

ruzenka511

skus uzivat vitamin B12, ja som pribrala 7 kg, uzivala som ho v tekutej forme, lepsie sa vstrebava ako tabletkovy. maju ho na eshope vitarian.sk, najdes k nemu tam aj clanok

IIvvaannaa

Určite nie vyprážané, možno sa to odrazí aj viditeľne na váhe tým, že priberieš, ale určite tým svojmu telu nepomôžeš, lebo si budeš zvyšovať cholesterol a vnútorné cievne tuky, čo nie je ani dobré, ani zdravé... Rada Ti poradím ak mi napíšeš na zdravie1@gmail.com

1angelina23

Najedz sa, najlepsie cohosi dobre vyprážaného (syr,rezeň a také dobroty;)...a ak nepomoze, tak ja ti mozem nejaké kilá darovať, teraz na leto ;)

1angelina23

Najedz sa, najlepsie cohosi dobre vyprážaného (syr,rezeň a také dobroty;)...a ak nepomoze, tak ja ti mozem nejaké kilá darovať, teraz na leto ;)

elly

SmajliQa veď hej..lenže teraz by mi aspoň takých 5 kg bodlo..a ešte teraz ked je leto..aj na kúpaliská sa hambím chodiť..

Maros75

Hlavným problémom je, že máte rýchly metabolizmus a zle sa stravujete. Rýchly metabolizmus majú hlavne ľudia v období od 14 do 20 rokov. Tento jav môžete vidieť napríklad v škole. Váš kamarát meria 185 centimetrov váži 65 kilogramov a na desiatu zje 10 rožkov s paštékou. Stále sa vám sťažuje, že nemôže pribrať. Veď on zje 10 rožkov vy zjete 2 rožky a ste sýty. Má rýchly metabolizmus, ale jeho základný problém je to, že sa stravuje nesprávne. Jeho telo musí za deň prijať dostatočný počet bielkovín a sacharidov na pribratie hmotnosti. V jeho rožkoch čo je celý deň nie je skoro žiadne množstvo sacharidov ani bielkovín.

Treba si vyhľadať v tabuľke nutričných hodnôt potraviny s vysokým obsahom bielkovín a sacharidov. Človek, ktorý chce pribrať by mal za deň prijať 2g – 2,5 gramu bielkovín na kilogram svojej hmotnosti a 6g – 6,5 gramu sacharidov na kilogram. Ak už nevládzete jesť a stále nemôžete pribrať tak by ste mali začať rozťahovať svoj žalúdok tekutinami. Vodou alebo mliekom. Mlieko vám dodáva aj bielkoviny. V 1litre mlieka je 32 gramov bielkovín. Mali by ste sa snažiť prijať čo najviac tekutín za deň. Minimálne 3 litre.