sluzby na Slovensku-neochota

Príspevok v téme: sluzby na Slovensku-neochota
soffa

pred 3 tyzdnami som si kupila z butiku topanky,lepsie povedane lodicky.Stali 52 eur a vcera som si ich skusala rozchodit aby ma na svatbe netlacili.zlupala sa mi koza(kozenka )na spici topankach.a to som ich mala na sebe 40 minut.Dneska mi povedala ze nemam narok na reklamaciu lebo je to mechanicky poskodene.nedala som sa odbit a povedala som jej svoje a ze topanky za 52 eur maju aj nieco vydrzat.Podavam podnet na obchodnu inspekciu.Myslite si ze vyhram???Ma niekto osobnu skusenost?

lost

kikush

to by som riesil brutalnou reklamaciou.. ved to je POKUS O PODVOD... SOI na nich :D

neviem ci myslis tmobile alebo orange
ten prvy so mnou nemal nejake vacsie problemy, no nastvali ma ked chceli 2 doklady, + vypis z uctu ako keby som bol nejaky podclovek, ze si u nich davam net.

ale orange, ten si fakturoval nahodne data ktore som ani nepreniesol...

cize skusaju... vezmime si kolko ludi si neoveri vysku faktury a zaplati, aj za to co nikdy neprevolal.. aby bolo na ich bonusy...

kikush

Moja vcerajsia skusenost z reklamacie-od jedneho mobilneho operatora mam internet cez usb modem, po tom ako sa mi nedalo pripojit som to dala na reklamaciu kedze bol este v zaruke. Odpoved z reklamacie-modem poskodeny nespravnym pouzivanim, odtrhnuty konektor, na co sa reklamacia nevztahuje. Ak chcem mozem si ho dat opravit za 80€ alebo musim kupit novy. Len tak zo zvedavosti som si dala sim kartu do mobilu a tam som zistila, ze je zablokovana, cize stacilo zadat PUK a internet bezi ako pred tym. Ziadny odtrhnuty konektor ani nic. Otazka-ako je mozne, ze mi zo servisu kde "by ho mali rozobrat" a zistit chybu poslali odpoved, ktora sa absolutne nezhoduje so skutocnostou. Reklamacia vybavena stylom co sa s tym budeme s..t nech si kupi novy je dokonala s mna uplne odrovnala.

smajliQa

ahoj... a to ti povedala predavacka, ze je to mechanicka chyba,?, lebo ak hej, tak ta sa tomu tak pixu rozumie.... ked trci za pultom.

lost

je extremne pravdepodobne ze to bol odpadovy tovar, mozno to zobral z Pandorfu, tam je kvalita B.
u nas je mozno kvalita D
:D

soffa

klamal...jak inak.nie je mozne ,aby mi majitel volal domou osobne(tel.cislo bolo uvedene v reklamcii).reci o tom ze je to spolocenska topanka a spice sa zoderu,pri chodeni atd jeho dristy,moje vyhrazky ze to tak nenecham a davam podnet na slov.obchod.inspekciu,ktora ho podstatne vyjde drahsie ako moje topanky urobili svoje.!podla mna ktovie odkial kupil tie topanky,ci ich nekupil ako niejake smejdy a ani ich nemal kde reklamovat.a hrozba obch.inspekcie urobila svoje.ja si myslim..

no-

ale urcite ti majitel nehovoril pravdu -ZE NEVYHRAS -ty by si vyhrala- ale on videl ze by mal po ptakach tak radsej ti dal peniaze...

soffa

aaaaaaaaaaaaaaaaaano vyhrala som!peniaze mi vratili,v plnej sume.majitel trval ze nevyhram ak poslem na reklamaciu a potom ho posudok vyjde na niejakych 25 eur co je s balenim atd na viac ako samostatne topanky...tak sme sa dohodli,ze stiahnem reklamaciu a ze mi vrati peniaze.takze treba bojovat.a to ze sa treba obcas zabojovat za svoje prave je dobre.robila som v obchode 5 rokov a viemm aky su ludia.pravdu povediac som sa to naucila od nich.lebo robit s ludmi je niekedy na nezaplatenie.aj ja viem pochvalit pomoct,ale co je vela to je vela.takze to neber v zlom.ale nestvlo ma to!ak ti niekto tvrdi ze spolocenske topanky maju vydrzat len niekolko minut alebo len jeden den treba bojovat,hlavne ak ti to hovori neochotna predavacka,ktora na to nema skolu ako znalec;-)))

jedna

sofffa je uplne chapem tvoju reakciu na tu moju. zrejme som ti nenapisala to, co si chcela pocut. holt, ale tvoj problem, ale ja stadobvitost akosi nemusim. ked mam problem, snazim sa ho riesit (samozrejme nie vyberanym slovnikom a zdvihnutym hlasom- ako to uz tu bolo poradene- akosi sedlacke sposoby nemusim :D), ale ak som spokojna, tak viem aj pochvalit. takze ak by som si zvolila tvoju taktiku,len v opacnom zmysle, tak by som mohla chvaaaalit do vysin vseeetky casnicky, lebo najnovsie kde chodime dost casto na kavu, tak je tam jedna velmi mila a sikovna baba a s jej pristupom sme nadmieru spokojni... takze: dla teba vsetky casnicky na Slovensku su supeeer, vsak? :))