sluzby na Slovensku-neochota

Príspevok v téme: sluzby na Slovensku-neochota
soffa

pred 3 tyzdnami som si kupila z butiku topanky,lepsie povedane lodicky.Stali 52 eur a vcera som si ich skusala rozchodit aby ma na svatbe netlacili.zlupala sa mi koza(kozenka )na spici topankach.a to som ich mala na sebe 40 minut.Dneska mi povedala ze nemam narok na reklamaciu lebo je to mechanicky poskodene.nedala som sa odbit a povedala som jej svoje a ze topanky za 52 eur maju aj nieco vydrzat.Podavam podnet na obchodnu inspekciu.Myslite si ze vyhram???Ma niekto osobnu skusenost?

fenestraria

neuspejes podla mna, je to nespravodlive :( ja som si kupila tiez drahsie topanky a zacali pustat ciernu farbu zvnutra. cele nohy cierne som mala akoby som sa neumyvalaa alebo co. a ked som mala silonky tak boli cierne tiez a neuznali mi to. aj ked to bola hlupost ale ta koza vnutri sa zacala lupat po prvom dni nosenia a pustala farbu. si vravim, ze super, ani vyzut sa nemozem z nich ked som niekde...

gabi-

xixi...nevoláš sa náhodou KIKA zo SEREDE ? tá má v sobotu svatbu ...

aj ja si myslím, že neuspeješ..ak povedali, že je to mechanická chyba, nič nezmôžeš...ver mi, poznám to.

soffa

ALE TU IDE O SYSTEM ,MALA SOM ICH NA NOHACH 40 MINUT JE TO NORMALNE?ANI SOM NEZAKOPLA ANI NIC.,LEN SA MI TAK KOZENKA,ALEBO KOZA CI CO TO JE ZLUPALA.VED TO NIE SU ZIADNE CINANY,TAKA TOPANKA ZA 52 EUR BY AJ MALA NIECO VYDRZAT NIE?SU SVADOBNE A CO TERaz,mam kupit nove?to je spravodlive.?;-(((((((

mate59

topánka je poškodená mechanicky,to vylučuje reklamáciu,nedokážeš nič a oni povedia, že si o niečo zakopla.Skončila by si asi tak, že si na svoje náklady necháš vypracovať znalecký posudok, kt. oni neuznajú a neuznajú ani reklamáciu.Inšpekcia ti nepomôže.