Pozitivny tehotensky test, druha ciarka velmi slaba...

Príspevok v téme: Pozitivny tehotensky test, druha ciarka velmi slaba...
Sophie989

ahojte... chcela by som poprosit o radu pripadne sa opytat, ci mate skusenosti s pozitivnym tehotenskym testom, ak ta druha ciarka bola iba uplne slabo viditelna.... menzes mi meska 6. den, spravila som si teh.test ale ako som uz spomenula, druha ciarka bola iba slabucko viditelna... sem tam ma pobolieva v podbrusku ako keby som mala dostat menzes, ale namiesto neho mam iba do biela sfarbeny vytok, ktory ale nesvrbi, nepali, proste nic.... bolia ma prsia, bradavky sa mi zvacsili aj farba sa zmenila.... okrem toho som mala problemy s mocovym mechurom, co vraj tiez moze oddialit menzes....ale ten teh. test mi vrta v hlave... dakujem za pomoc

Lenuuus

Ahojte baby chcem sa opytat stalo sa vam ze vam vysiel test pozitivny aj ked ta druha ciarka bola slabunka? Priatel si daval pozor aby z toho nebol krpec lebo neni na to vhodny cas.. som 4mesiace po interupcii a nemozem uverit ze som v tom zas.. moze teh. test s pozitivnym vysledkom odhalit aj cystu? A este mi meska aj ms :/ mate s tym nietora skusenosti? Dakujem

Didr

0vecka : nie tento bol prvý, pretože sa nám podarilo dva krat že všetko ušlo :D tak a mám ísť na CT kvôli tomu čo mi našli na ladvine a chcela som si byť istá že nemôžem byť tehotná tak som si dnes spravila test. a ukazal tak ako som písala tu sruhú čiarku o niečo slabšiu. no ja počkám do piatku spravím si ďalší a hneď ráno a ked to dopadne tak isto ako dnes pôjdem gynekologovi.

0vecka

nejake typy rakoviny mozu ten HCG hormon tiez zdvihnut... ale imho ak si mala styk za ucelom otehotnenia tak mi to pride velmi nepravdepodobne ze by si mala akurat take nieco. Robila sisi test aj predtym a dopadol negativne?

Didr

0vecka : keď ťa tu už mám. inak, bola som na vyšeetrení za ten zápal a našli mi niečo na ladvine čo má 3 cm. nemôže aj to skreslovať? asi ani nie že?

0vecka

happy1989 vyzera to negativne... ak ti este nemeskaju pockaj kym ti budu meskat a sprav si test potom nema zmysel ho robit predtym ako ti vynechaju kramy

Didr

0vecka : Ďakujem za odpoveď asi počkám 4- 5 dní. spravím ďalší a poprípade ak sa to zopakuje pojdem k doktorovi.

Didr

Ahojte, mala som silný zápal mechúra pred týždnom a pred 2 mesiacmi som vysadila antiku. Mešká mi to cca 5 dní. Vyšli mi dva pásiky na teste ale ten druhý bol taký slabší. Myslíte si, že ten druhý vznikol na základe problémom z mechúrom? Neviem či nemám to omeškanie MS spájať s vysadenou antikou. Prosím o rady.