Pozitivny tehotensky test, druha ciarka velmi slaba...

Príspevok v téme: Pozitivny tehotensky test, druha ciarka velmi slaba...
Sophie989

ahojte... chcela by som poprosit o radu pripadne sa opytat, ci mate skusenosti s pozitivnym tehotenskym testom, ak ta druha ciarka bola iba uplne slabo viditelna.... menzes mi meska 6. den, spravila som si teh.test ale ako som uz spomenula, druha ciarka bola iba slabucko viditelna... sem tam ma pobolieva v podbrusku ako keby som mala dostat menzes, ale namiesto neho mam iba do biela sfarbeny vytok, ktory ale nesvrbi, nepali, proste nic.... bolia ma prsia, bradavky sa mi zvacsili aj farba sa zmenila.... okrem toho som mala problemy s mocovym mechurom, co vraj tiez moze oddialit menzes....ale ten teh. test mi vrta v hlave... dakujem za pomoc

happy1989

Zdravim Vas zienky vidite ma teste 2 ciarky ci je to duch ci ako? Boli ma hlava zaludok mam ma vode a zacinam mat citlive bradavky

Messje

Tebe sa zda ze je tam ciarocka,ale to je len to miesto,ktore by sa zafarbilo v pripade,ze by si bola tehotna.Tam nie je ani naznak zafarbenia.Nemala si stresy alebo si nebola chora posl dobu?Casto ti to tak kolise?Ked na to moc myslis,tak ti telo bude reagovat a vymysli si príznaky tehotenstva.Ak si nie si ista,chod k lekarovi alebo este jeden test.

nnika017

Ahojte ja tiez som si robila test vysla mi slaba ciarocka taka do ruzova a ked to uschne vybledne ..... Mestruacia mi meska 15dni takze si myslim ze tie ciarky by uz mali riadne vidiet.co so o tom myslite?

katuska227

ahojte baby... uz piaty den mi meska MS .. spravila som si takych 5 testov a vsetky 5 mi ukazali najprv taky upln uplne slabu ruzovu ciarku a ked sa ususila,tak vybledla uplne ale na dennom svetle to vidiet ze tam ta hruba biela ciera tam je... psia ma strasne bolia aj krize ... a teraz neviem co si mam o tom mysliet lebo mam aj silne vytoky .. ja som bola stale tak ze som mohla byt barz ako prechladnuta,barz ake bolesti som mohla mat,ale menzes som mala stale,a ked mi meskal,tak iba 1 den .. poradte prosim

Denisa1102

Ahojte, potrebovala by som vas nazor... Vysli mi 3 pozitivne testy s tym, ze ta druha ciarka bola viditelna ale o cosi slabsia ako ta druha... Citala som aj, ze to moze byt cysta, tak Sa chcem opytat kto ma s tym skusenosti nech napise... Som v anglicku a dost je Tu problem zohnat Dr kedze Nemam svojho obvodneho Tu... Ale uz to riesim, Len zatial by som potrebovala aspon nejake vase nazory vediet... Dost ma pobolieva podbrusko, myslela som, ze dostanem menzes ktory meska a aj prsia mam dost citlive... Inak nepocitujem ziadnu zmenu ani nevolnosti nemavam a ani nijak zvlast chute ...